На позачерговій сесії Валківської міської ради, що відбулась сьогодні, 16 лютого 2022 року, депутати роглянули два питання.
Під час роботи народні обранці заслухали та підтримали звернення депутатів фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ» Валківської міської ради до мешканців громади щодо поточної безпекової ситуації, готовності влади до реагування та необхідності зберігати спокій.
Також депутати одноголосно затвердили Програму територіальної оборони Валківської міської територіальної громади на 2022 – 2023 роки.
Депутати підтримали акцію єднання, ініційованою міською радою, прикріпивши на груди жовто-блакитну стрічку, цим самим засвідчивши єдність та злагоду у Валківській громаді.
Участь у роботі позачергової сесії також взяли Юрій Кузуб, заступник голови Богодухівської районної державної адміністрації та Сергій Кислий, командир окремого батальйону територіальної оборони Богодухівського району. Також були присутні учасники АТО Валківської громади та активісти.