ПРО ПРОБЛЕМИ МИНКІВСЬКОГО СТАРОСТАТУ

Дата: 10.02.2022 13:22

Фото без описуПро це та інше говорили мешканці старостинського округу на виїзному прийомі громадян міським головою  Валерієм Скрипніченком.

Одне із актуальних питань, яке турбує мешканців громади  - це затримки соціальних виплат. Валерій Скрипніченко надав роз’яснення, щодо переліку соцвиплат, які не належать до компетенції місцевого Управління соціального захисту, а надходять з Богодухівського району. Найближчим часом фахівці з району пообіцяли, що  кошти надійдуть на рахунки.

Мешканці однієї з вулиць нарікали на проблеми з вуличним освітленням. Вони повідомили, що у них залишилися неоформлені документи на офіційне підключення вуличного освітлення, і хотіли б розв'язати це питання цього року. Валерій Скрипніченко надав доручення комунальній установі «Місцева служба комунальної власності» включити до переліку робіт з освітлення на цей рік.

Фото без опису

Порушували мешканці також питання опалення та ремонту даху у сільському Будинку культури. Міський голова доручив детально вивчити це питання та провести відповідні розрахунки відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури.

Поскаржилася бабуся на протиправну поведінку громадянина стосовно свого внука. Відповідні служби вже направлені для проведення профілактичних заходів.