Валківські рятувальники загасили пожежу та врятували жінку похилого віку. Про це повідомляється на сторіці FB Богодухівського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області.
« 20.01.2022 року о 11 год. 32 хв., на пункт зв’язку пожежно-рятувального підрозділу надійшло повідомлення про пожежу, за адресою: Харківська область, Богодухівський район, с. Новий Мерчик, вул. Центральна, 254. По прибуттю до місця виклику встановлено, що вогнем охоплено перекриття житлового будинку, існувала загроза розповсюдження вогню на більшу площу. В будинку знаходилась жінка, яка не могла самостійно рухатись. Оперативними діями рятувальників жінку було перенесено до безпечного міста. Пожежа ліквідована та недопущено розповсюдження вогню на більшу площу», - йдеться в повідомленні.
Зараз жінка знаходиться вдома під наглядом сусідів у приміщенні літньої кухні. Староста села Віталій Решетько взяв ситуацію під контроль та вже допомагає з доставкою дров до домоволодіння. Він також повідомив, що будинок постраждалої можливо відновити, і найближчим часом цим займуться родичі жінки.