Черемушна – шляхи розвитку та відродження.

Дата: 05.01.2022 16:05

Черемушна – шляхи розвитку та відродження.

Міський голова Валерій Скрипніченко зустрівся із активом села Черемушна. Під час зустрічі обговорили шляхи розвитку території.

Серед запропонованих напрямків – зелений туризм, створення культурних осередків, облаштування дендропарку.

Міський голова зазначив, що владі важливо чути думку активних мешканців та підприємців, адже саме вона може стати відправною точкою для створення чогось нового та цікавого для селян.

Заступник міського голови Ольга Борщ підкреслила, що важливим також є створення комфортних умов проживання в селі для кожного його мешканця – від школярів до пенсіонерів. Тому і пропонує створити Хаб у Черемушній, оскільки в інших населених пунктах громади, де вони вже діють, ними активно користуються.

Під час зустрічі також обговорили реалізацію будівництва Індустріального парку на Валківщині та його важливість для громади.

За наслідками засідання всі пропозиції узагальнено та намічено подальшу роботу.