Медики, місцевий фермер та працівники ДСНС цієї ночі рятували молоду дівчину.

Дата: 29.12.2021 16:00

Фото без описуУ напруженому режимі цієї ночі працювали не тільки дорожні служби, дісталося і медичним працівникам, і рятувальникам.

Із села Лісконоги Минківського старостату на пульт «швидкої» надійшов тривожний дзвінок із проханням врятувати молоду дівчину, яка потребувала термінової медичної допомоги.

Бригада медиків виїхала за вказаною адресою, але швидко дістатися до будинку хворої не вдалося через снігові замети на дорогах.

Значну частину шляху медики здолали пішки, щоб дістатися до хворої, а транспортували її до карети швидкої вже разом із рятувальниками.

Щирі слова вдячності бригаді швидкої допомоги: фельдшеру з МНС Педан Марині, молодшій медичній сестрі Дідоренко Надії, водію Білецькому Валерію, а також рятувальникам: Дяченко Володимиру, Майбурову Роману, Михайлову Володимиру, Базюку Юрію, Славгородському Юрію, що чергували цієї ночі, за професійно виконану роботу у складних погодних умовах.

Фото без опису

Особлива вдячність місцевому фермеру, депутату Валківської міської ради Лісовину Миколі Яковичу, який також оперативно прийшов на допомогу, надавши спецтехніку для розчищення шляху, по якому транспортували хвору до медичного закладу.

Наразі дівчина доставлена до Харківської обласної дитячої клінічної лікарні №1 у відділення інтенсивної терапії. За її життя борються медики.