У Високопіллі та Минківці відбулись громадські обговорення щодо затвердження кандидатур старост Високопільського та Минківського старостинських округів.

Дата: 13.12.2021 13:44

Під час обговорень обрали лічильні комісії, які збиратимуть підписи за запропоновані міським головою кандидатури.

Нагадаємо, що у Високопіллі це Скрипник Анатолій Юрійович, а в Минківці — Онопченко Наталія Вікторівна. Збір підписів триватиме до 18-го грудня 2021 року.

У Високопіллі на обговорення прийшло понад 150 зареєстрованих мешканців, у Минківці близько 110.

Зустрівся міський голова також і з мешканцями Перекопу, де також обговорили кандидатуру Скрипника Анатолія. В Перекопі на зустрічі були присутні близько 30 чоловік.