Громада отримала новий шкільний автобус.
Новий шкільний автобус прибув у Валки ще минулого тижня. Як пояснив начальник відділу освіти міської ради Іван Горошко, автобус придбано за кошти обласного бюджету спільно із фінансуванням з нашого місцевого бюджету. Вартість автобуса складає 1 мільйон 950 тисяч гривень і 10 відсотків від цієї суми сплачено за кошти громади.
Всього в автобусі 31зручних місць для сидіння.
Новий автобус буде передано Валківському ліцею імені Олександра Масельського і обслуговуватиме він понад 120 дітей щодня. Під’їздитимуть ним до ліцею учні з Гонтового Яру, Костіва. А також матимуть підвіз діти, які навчаються в філіях ліцею. До Гонтів’ярської філії їхатимуть учні зі Старих Валок і Водопою, до Минківської - з Кобзарівки та Данинильчиного Кута.
Завдяки розширенню шкільного автобусного парку збільшиться і ефективність його використання. Так, відтепер автобус на 31 місце, який раніше обслуговував ліцей, буде переміщено на шкільний маршрут Ков’яги-Перекіп- Баранове. До цього часу за цим маршрутом курсував автобус на 14 місць і через його маленьку місткість доводилось робити декілька поїздок, щоб охопити всіх дітей.