Оголошення про громадські слухання

Дата: 10.11.2021 13:27

Валківська міська рада повідомляє про початок громадського обговорення містобудівної документації детального плану території, орієнтовною площею 23 га, розташованої на території Валківської міської територіальної громади Богодухівського району Харківської області, за межами міста Валки, з метою подальшого створення індустріального парку.

Виконавець - проектна організація ПП «ЗЕМСТРОЙПРОЕКТ».

Мета проекту – розроблення містобудівної документації, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

У слуханні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п. 7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Пропозиції і зауваження, які надійшли після встановленого терміну, не розглядаються. Відповідальний за проведення громадських слухань - завідувач сектору архітектури та містобудування Валківської міської ради, головний архітектор – Банніков Ігор Андрійович.

Обговорення рішень детального плану території відбудеться 16.11.2021 р. о 11:00 в приміщенні Валківської міської ради (актова зала на другому поверсі) за адресою вул. Харківська 16, м. Валки Богодухівського району Харківської області.

Проектний план

Проєктний план

У разі зміни дати та часу проведення громадських слухань, буде повідомлено додатково.