Анкета-опитування "Візьми участь у розробці Стратегії розвитку Валківської міської територіальної громади на 2022-2027 рр."

Дата: 02.11.2021 14:52

Ми  готові до змін, бо хочемо бачити нашу громаду кращою та успішною.

На часі у Валківській ТГ триває процес написання Стратегії розвитку Валківської міської територіальної громади на 2022-2027 рр. З метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашої громади, визначення пріоритетів і підготовки якісної та об'єктивної Стратегії Валківської ТГ, просимо вас долучитися до участі в анкетуванні.

Опитування у нашій громаді розпочате з жовтня 2021 року через паперові носії за допомогою волонтерів.

Участь в анкетуванні можна взяти самостійно, звернувшись:

• до відділу економічного розвитку та інвестицій (м. Валки пл. Центральна, 2 каб. № 32);
  • до сектору з питань організаційно-інформаційного забезпечення та зв’язків з громадскістю (м. Валки вул. Харківська, 16 каб. № 2);
  • до ЦНАП (м. Валки просп. Г. Сковороди, 10);
  • до ХАБ «Розвиток» (м. Валки вул. Харківська, 7);
  • до офісу старост в  старостинських округах.

Участь в опитуванні також можна взяти онлайн:

• на офіційному сайті Валківської міської ради у вкладці «Стратегія розвитку громади»;
  • на Фб-сторінці Валківської міської ради.

Анкета для мешканців - https://forms.gle/nh9XQzCJTk86oQdU8

Анкета для підприємців - https://forms.gle/SfK7VbmauP7Hjk289

Скористайтеся для опитування зручним для Вас способом.

Після завершення анкетування зібрану інформацію буде опрацьовано, узагальнено та використано, як важливий фактор, при розробці Стратегії.

Анкети приймаються  до 23 листопада 2021 року включно.

Заздалегідь дякуємо за присвячений вами для всієї громади час!