3 жовтня, в неділю - День працівників освіти. Вітання освітянам Валківського міського голови

Дата: 01.10.2021 19:35

Возможно, это изображение (эустома, роза и текст)

Вітання Валківського міського голови з Днем працівників освіти

Дорогі освітяни!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем працівників освіти!

Професія вчителя в усі часи була і залишається поважною та надзвичайно важливою. Адже саме ваша праця закладає підвалини особистості кожного з нас, вводить у неосяжний світ знань. Досягаючи життєвих чи професійних перемог, ми завжди завдячуємо тим, хто нас навчав.

В цей святковий день прийміть щиру вдячність за вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Високо цінуємо щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до своїх здобувачів освіти! Бажаємо міцного здоров'я, бадьорості тіла і духу, радості від вашої нелегкої праці та усіляких успіхів в особистому житті! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і подяка!

З повагою

Валківський міський голова                                                                     Валерій Скрипніченко