Зверенення міського голови Валерія Скрипніченка з нагоди Дня усиновлення

Дата: 30.09.2021 14:53

Фото без опису

30 вересня в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя і добра і заснований він саме 30 вересня у 2009 році.

Це свято батьків і дітей, а також усіх причетних до цієї благородної справи, працівників служб у справах дітей, органів опіки та піклування, нашої держави в цілому, яка поступово втілює на практиці гасло «Чужих дітей не буває».

Тим, у кого тільки-но народжується бажання допомогти знедоленій дитині, хочеться побажати, щоб при зустрічі з нею, Ви не зупиняли себе, не стримували поштовх притулити її до себе, погладити по голівці, взяти за руку. Загляньте у її сумні очі. Впізнаєте? Це ваша дитина. Вона чекала на Вас від самого народження. Вона буде поруч, коли Ви будете робити свої перші кроки як тато і мама. Вона буде любити Вас. Вона буде пробачати вам помилки, так, як Ви будете пробачати їй дитячу неслухняність. І Ви будете справжньою дружною родиною, тому що в основі ваших відносин лежатиме тільки любов.

Нехай прийняте Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті. Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцного, довголіття власної родини.

Зі святом! Миру, любові та злагоди усім родинам!

З повагою, міський голова Валерій СКРИПНІЧЕНКО