Валками крокувало майбутнє, свистіли 375 свищиків, оживала історія та співав Скорпіон

Дата: 17.09.2021 15:35

Маленькі мешканці Валок пройшли яскравою колоною під назвою "Крокує майбутнє нашого міста". Неповторне дійство, радість і сміх, веселощі і надія - хай це стане запорукою світлого майбутнього Валок. У колоні крокували вихованці дошкільних закладів "Берізка", "Веселка", "Яблунька", а також першокласники Валківського ліцею імені Масельського та Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

А ще на центральній площі міста одночасно засвистіли 375 свищиків, встановивши національний рекорд з пересвисту. Найгучніший і наймасовіший пересвист валківських свищиків сьогодні зафіксовано експертами Національного реєстру рекордів України. Перший сигнал свищика подала маленька валківчанка Єва Литвин, за нею засвистіли всі інші глиняні іграшки-забавки. В історію громади вписано чергову визначну рекордну сторінку, яку буде занесено в книгу Національних рекордів 2021.

Із Днем Народження Валки привітали почесні гості. Серед них народний депутат України Юлія Світлична, народний депутат України Олексій Красов, заступник голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол, голова Богодухівської районної ради Юрій Яцина.

Кращі валківчани отримали почесні нагороди та подарунки. Серед них власники кращих садиб та мешканці багатоквартирних будинків, талановиті переможці різноманітних конкурсів, кращі працівники галузей та всі, хто своєю працею робить кращою нашу громаду.

А на завершення свята валківчанам подарував свій виступ відомий артист Роман Скорпіон.