У Валках поклали квіти до Меморіалу Слави.

Дата: 16.09.2021 13:38

З нагоди 375 -ї річниці міста Валки та Дня визволення від фашистських загарбників валківчани поклали квіти до вічного вогню та до Меморіалу Слави.

На урочистості прийшли працівники установ, організацій громади, члени громадських об'єднань, учні ліцею імені Масельського, жителі нашого міста. Кошики з композиціями живих квітів, букети гвоздик, хризантем заяскравіли біля вічного вогню, нагадуючи валківчанам про трагічні події вересня 1943-го року.

Тут же відбувся і урочистий мітинг. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у боях за визволення Валківщини.

Міський голова Валерій Скрипніченко звернувся до присутніх з вітальною промовою. "Хочу побажати ветеранам, дітям війни, всім валківчанам міцного здоров'я, бадьорості духу, радості у кожну домівку. Світлого майбутнього нашій молоді, дітям і онукам. Нехай небо над нами завжди буде чистим", - сказав міський голова.