В день святкування 30-річчя Незалежності України, на Валківщині відбулася громадсько-політична акція «Людина третього десятиліття Незалежності України»

Дата: 25.08.2021 15:57

Кожного десятиріччя становлення незалежності нашої країни валківчани вшановують людей різних професій присвоєнням звання «Людина десятиліття», які свідомо присвятили своє життя зміцненню рідної держави: працювали для неї, вирощували хліб, лікували, навчали, творили, народжували і стверджували своєю багаторічною працею гуманні та державотворчі ідеї.

У 2021 році за поданнями трудових колективів та громадських організацій, за рішенням комісії, почесним званням «Людина третього десятиліття Незалежності України» у різних номінаціях удостоєні дванадцять валківчан.

Щиро вітаємо нагороджених із високим визнанням і від імені мешканців громади зичимо міцного здоров’я, наснаги, успіху та щасливого майбуття.