З нагоди 30 річниці Незалежності України під час святкових заходів у Валках відбулося урочисте нагородження валківчан

Дата: 25.08.2021 15:46

Фото без опису

За поданнями трудових колективів та громадських організацій Почесними грамотами Валківської міської ради відзначені:

МОСКВІН Максим Русланович, срібний призер Чемпіонату Світу серед юніорів з важкої атлетики у 2021 році, срібний призер у двоборстві та чемпіона у поштовху на Чемпіонаті України з важкої атлетики у 2021році

КОВАЛЬОВ Артем Миколайович, учасник бойових дій АТО/ООС, доброволець з 2014 року, лікар-хірург КНП «Валківська центральна районна лікарня»

ХАРЧЕНКО Олександр Леонідович, учасник бойових дій АТО/ООС, волонтер з 2014 року, підприємець

КОТЛЯР Юлія Миколаївна, волонтер з 2014 року, підприємець

ЛИТВИН Сергій Іванович, волонтер з 2014 року

МИКОЛЕНКО Юрій Іванович, волонтер з 2014 року, підприємець

ГУБСЬКИЙ Сергій Леонідович, голова первинної ветеранської організації села Мельникове, учасник бойових дій в Афганістані

ДЕТЮК Віктор Петрович, тренер Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх»

ВЛАСЕНКО Катерина Андріївна, депутат Валківської міської ради

СКРИПНИК Анатолій Юрійович, староста сіл Високопілля, Гвоздьове

НУЖА Юлія Павлівна, вчитель історії КЗ «Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.С. Буряка

КОНІКОВА Олена Юріївна, вихователь КЗДО «Валківський ясла-садок «Яблунька»

МИРГОРОД Зоя Володимирівна, директор Баранівського СБК

ПЕТРЕНКО Людмила Сергіївна, голова первинної ветеранської організації села Черемушна.

Подякою Валківської міської ради відзначений КРИКУН Микола Володимирович.

Вітаємо нагороджених та бажаємо плідної діяльності заради розквіту нашої громади.