В змаганнях з паркового волейболу перемогу здобула команда Старого Мерчика.

Дата: 25.08.2021 10:26

Турнір з паркового волейболу на приз Валківського міського голови Валерія Скрипніченка пройшов сьогодні на пляжі міського ставу з нагоди Дня Незалежності України.

Участь в змаганнях взяли 10 команд Валківської громади та 2 команди з Коломаччини.

Перемогу отримала команда "StM" смт. Старий Мерчик, яка посіла перше місце серед учасників та отримала приз - кубок від міського голови.

ІІ місце посіла команда "Фортуна" із села Шарівка, ІІІ місце дісталось команді "Удар" із Мельникового.

Учасників спортивного дійства вітав особисто Валерій Скрипніченко, урочисто відкриваючи та закриваючи турнір. Міський голова висловив надію, що такі турніри в майбутньому стануть традицією, адже всі умови для цього в нас є. І головне — є бажання.