З Днем Незалежності, Валківська громадо!

Дата: 25.08.2021 10:15

З Днем Незалежності, Валківська громадо!

У День Незалежності України валківчани поклали квіти до пам’ятника загиблим за незалежність — воїнам АТО, що на Меморіалі Слави. Міський голова Валерій Скрипніченко привітав присутніх зі святом та побажав настання миру на Українській землі.

“Світла пам’ять загиблим в боротьбі за Україну. Нехай більше не поповнюється цей список імен, що викарбуваний на пам’ятнику. А наше завдання — будувати рідний край, кожному на своєму місці робити посильний вклад у відродження громади і країни в цілому.”, - зазначив міський голова.

Квіти до пам’ятника поклали також представники громадськості, ветеранських організацій, спілок ветеранів АТО та воїнів інтернаціоналістів, працівники установ, організацій міста, настоятель Свято-Преображенського храму Іван Пилипів. По закінченню урочистого мітингу у храмі міста Валки відбувся молебінь за мир і процвітання України і Валківщини зокрема.