Вітання Валерія Скрипніченка з Днем Державного прапора та Днем Незалежності України

Дата: 23.08.2021 08:50

Шановні мешканці Валківської територіальної громади!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора та 30-річчям Незалежності України!

Відрізок часу, довжиною в тридцять років – це історичний шлях, пройдений українським народом до заповітної мрії багатьох його поколінь – створення високорозвиненої, незалежної, могутньої та процвітаючої держави.

Впевнений, що для валківчан незалежність - це прагнення до демократичних цінностей, економічного та культурного зростання. Але цей рік для нашої громади – рік великих змін. Пора сподівань і надій, а ще - пора становлення громади. Час, коли ми будуємо і втілюємо плани. Нехай всі вони здійсняться, а у житті кожного побільшає добра.

Вірю, що так буде, якщо всі ми докладемо спільних зусиль для розбудови нашої громади! Кожному з вас я бажаю незламної віри в її щасливу долю!

Зичу кожній валківській родині благополуччя і процвітання, здійснення мрій та сподівань. Нехай у ваших домівках панує спокій та взаєморозуміння.

Валківський міський голова

Валерій Скрипніченко