У вересні на території громади з літака розкидатимуть приманки з вакцинами проти сказу.

Дата: 18.08.2021 15:17

На території Валківської громади у вересні буде проводитися планова пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Про це повідомляє головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Вакцинація на території Харківської області і Валківської громади в тому числі, буде проводитися повітряним розподілом принад з вакциною за допомогою авіатранспорту над лісовими і польовими масивами.

Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром з сірникової коробки, з запахом м’яса. Всередині приманки – капсула з вакциною.

Тому, шановні валківчани, коли ви побачите літак, який розкидає приманку з вакциною, просимо не хвилюватись . Прохання також не брати приманку в руки та не переносити з місця.