Відділ освіти міської ради очолив Іван Горошко.

Дата: 09.08.2021 16:02

Іван Васильович Горошко призначений 06 серпня 2021 року розпорядженням міського голови № 574-к. Новий очільник освіти має чималий управлінський досвід, адже працював на посаді начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації з 2006 року.

Пріоритетними напрямками роботи на новій посаді бачить якісну підготовку до оптимізації освітніх закладів в умовах реформування, продовження впровадження стандартів Нової української школи, покращення умов ведення освітнього процесу в школах.

«Найголовніше завдання, яке сьогодні стоїть перед освітою і бачу пріоритетом у своїй роботі - це перехід до нової якості на всіх її рівнях: від дошкільної освіти – до найвищих ланок. І цей перехід неможливо буде здійснити без оптимізації наших шкіл відповідно до законодавства. Вже до початку наступного нового навчального року буде здійснено ряд змін, процес оптимізації неминучий. Також на контролі зараз вакцинація педагогічних працівників, адже готовність до роботи шкіл у новому навчальному році напряму залежить від цього. Ну, і звичайно, покращення стану ведення освітнього процесу – проведення ремонтів там, де це необхідно, оснащення закладів технікою та іншими засобами. Взагалі, планів багато», - повідомив Іван Горошко. Він також зазначив, що намагатиметься привести освіту в громаді до високих стандартів.