Допомога на лікування, розклад автобусних маршрутів, оформлення земельних ділянок та інше.

Дата: 05.08.2021 11:10

З такими питаннями до профільного заступника Валківського міського голови Ольги Борщ звернулись мешканці Заміського.

Поспілкуватись із заступником керівника прийшло 5 чоловік.

Прохали внести зміни до розкладу руху автобусного маршруту, який з’єднує Заміське з центром громади. На їх думку, необхідно повернути колишній розклад із першим виїздом о 7 годині 10 хвилин, оскільки це зручно для тих, хто працює у Валках.

Двоє із заявників прохали посприяти у оформленні земельних ділянок та роз’яснити особливості законодавства з цього питання.

Один із громадян цікавився, як можна отримати допомогу на лікування. Серед інших питань – нарахування та отримання соціальних виплат по догляду за непрацездатними громадянами.

По всіх зверненнях Ольга Борщ надала роз’яснення мешканцям Заміського та взяла на контроль виконання кожного з них.