Оголошення про громадські слухання

Дата: 21.07.2021 13:07

Громадські слухання

Валківська міська рада повідомляє про початок громадського обговорення містобудівної документації генерального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку території села Минківка Валківського району Харківської області.

Містобудівна документація -  генеральний план розробляється на підставі рішення XXVI сесії YII скликання Минківської сільської ради від 13 листопада 2018 року «Про надання дозволу на розроблення генерального плану села Минківка Минківської сільської ради Валківського району Харківської області».
   Замовник - Минківська сільська рада.

Виконавець - проектна організація ПП «РЕАЛ - Т».

Мета проекту – розроблення містобудівної документації, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території села з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитися з 8:00 до 17:00 години кожного четверга за адресою: Центральна площа, 2/34, Валки, Харківська область, а також на офіційному сайті Валківської міської ради.

Ознайомлення з містобудівною документацією та подача пропозицій і зауважень від фізичних і юридичних осіб приймаються протягом 30 днів з дня опублікування об’яви за адресою: Центральна площа, 2/34, Валки, Харківська область.

У слуханні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п. 7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Пропозиції і зауваження, які надійшли після встановленого терміну, не розглядаються. Відповідальний за проведення громадських слухань - завідувач сектору архітектури та містобудування Валківської міської ради, головний архітектор – Банніков Ігор Андрійович.

Обговорення рішень генерального плану відбудеться 02.09.2021 р. о 10:00 в будинку культури за адресою вул. Центральна 3, село Минківка Богодухівського району Харківської області.