У Сидоренковому місцеві жителі вирішили допомогти відремонтувати дорогу і вже навіть зібрали для цього кошти.

Дата: 19.07.2021 10:09

Про це вони повідомили заступнику міського голови Сергію Тижненку під час виїзного прийому громадян. Небайдужі мешканці села хочуть прискорити ремонт автошляху що з’єднує їх село із дорогою Київ-Харків-Довжанський, і навіть зібрали для цього кошти. Тепер разом намагаються знайти шляхи реалізації своїх задумів.

Прохали також допомогти у облаштуванні майданчика для гри у волейбол, оскільки самі вже зробили частину роботи. Сергій Тижненко пообіцяв допомогу.

Директор школи Діна Новікова попросила допомоги у облаштуванні шкільного ганку – східці і навіс над ними потребують ремонту.

Серед інших – питання оформлення земельних ділянок колишніми працівниками соціальної сфери та ліквідація аварійних дерев на узбіччі дороги Сидоренкове-Шелудькове.