Звіти старост за 2021 рік

Звіт старости Новомерчицького старостинського округу Віталія Решетька відбудеться 08 лютого 2022 року о 9.00 годині в приміщенні старостату.

Звіт старости Новомерчицького старостинського округу

Звіт старости Костівського старостинського округу Тетяни Шафар відбудеться 14 лютого 2022 року о 14.00 годині в приміщенні старостату.

Звіт старости Костівського старостинського округу

Звіт старости Черемушнянського старостинського округу Василя Вольвача відбудеться 22 лютого 2022 року о 10.00 годині в приміщенні старостату.

Звіт старости Черемушнянського старостинського округу

Звіт старости Старомерчицького старостинського округу Олега Курилишина відбудеться 22 лютого 2022 року о 14.00 годині в приміщенні ХАБу.

Звіт старости Старомерчицького старостинського округу

Звіт старости Сніжківського старостинського округу Володимира Кириченка відбудеться 26 лютого 2022 року о 10.00 годині в приміщенні сільського Будинку культури.

Звіт старости Сніжківського старостинського округу

Звіт старости Гонтів'ярського старостинського округу Людмили Корсун відбудеться 4 березня 2022 року о 14.00 годині в приміщенні старостату.

Звіт старости Гонтів'ярського старостинського округу

Звіт старости Минівського старостинського округу Наталії Онопченко відбудеться 4 березня 2022 року о 10.00 годині в приміщенні Минківського старостату в с. Кобзарівка.

Звіт старости Минківського старостинського округу

Звіт старости Мельниківського старостинського округу Валентини Сердюк відбудеться 4 березня 2022 року о 15.00 годині в приміщенні старостату.

Звіт старости Мельниківського старостинського округу

Звіт старости Заміського старостинського округу Михайла Єфіменка відбудеться 4 березня 2022 року у приміщенні сільського клубу

Звіт старости Заміського старостинського округу