Комендантська година в Харківській області триватиме з 23:00 до 05:00 ранку

Як повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, таке рішення ухвалили у відповідь на чисельні звернення представників бізнесу, підприємств, які забезпечують життєдіяльність, працівників транспортної сфери та ін.

11:58 08.12.2022

Повідомлення від КП «ВОДА»

Відповідно до вимог ст.10, ст.11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» (2707-ХІІ) КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОДА» ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

10:22 08.12.2022

АКТУАЛЬНО ДЛЯ ЖЕРТВ ОКУПАЦІЙНОГО РЕЖИМУ: ЯК ОТРИМАТИ ПРАВОВИЙ ІМУНІТЕТ?

«Визволення» або чесною мовою – окупація українських земель військовими рф запам’ятається тотальним порушенням всіх можливих норм права й моралі, а також постійним бажанням ізолювати наших громадян від цивілізованого світу.

09:02 08.12.2022

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ВАЛОК! Грошова допомога переселенцям Харківщини!

У м. Валки з 21.11.2022 - 25.11.2022 буде відбуватися збір даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН у партнерстві з Благодійним фондом “Право на захист”. А саме, 2220 грн на особу на місяць протягом 6 місяців!

11:28 18.11.2022