Валківщина втратила ще одного героя

У боях з російськими окупаційними військами на території Барвенківської громади (Харківська обл.) загинув наш земляк з с. Мельникового Черненко Сергій Миколайович, 1982 року народження, військовослужбовець Збройних сил України.

13:41 05.03.2022

Сумна і трагічна втрата для Валківщини.

На Сумщині, в боях під Глуховим, 24 лютого в запеклому бою героїчно загинув наш земляк, уродженець с. Сніжкова Несольоний Михайло Михайлович 1988-го року народження. У Збройних силах України М.М. Несольоний з 2015 року, був водієм ЛТ-МБ 58-ї бригади 16-го окремого мотопіхотного батальйону.

11:45 01.03.2022