ВАЛКІВЩИНА – ХЕРСОНЩИНІ

Валківська міська рада оголошує збір допомоги громадам Херсонської області, які постраждали від затоплення внаслідок підриву рашистами Каховської ГЕС.

16:24 12.06.2023

Доповнено  Перелік об’єктів комунальної власності Валківської міської територіальної громади, які підлягають приватизації

Рішенням  XXXIV  сесії Валківської міської ради VIII скликання від 11 квітня 2023 року № 1059   доповнено  Перелік об’єктів комунальної власності Валківської міської територіальної громади, які підлягають приватизації   в новій редакції. До Переліку включений наступний об’єкт :

13:29 20.04.2023

СБУ закликає українців не відвідувати масових зібрань та дотримуватися безпекових рекомендацій напередодні Великодня

Ворог чудово розуміє, що зазнає поразки на полі бою, тож не полишає спроб влаштувати провокації, аби розхитати єдність українського суспільства. Для цього рф намагається застосовувати різноманітні інструменти та, серед іншого, приділяє особливу увагу релігійній тематиці.

14:18 14.04.2023

У Валківській громаді завершується опалювальний сезон

Розпорядженням міського голови Валерія Скрипніченка від 6 квітня 2023 року опалювальний сезон 2022/2023 в громаді,  зокрема в закладах освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, старостинських округах та адміністративних будівлях Валківської МТГ, закінчується 10 квітня.

15:53 07.04.2023

До Міжнародного дня освіти по питаннях мінної небезпеки валківська молодіжка запрошує на радіодиктант

Хто тримає цей район? Пес Патрон, пес Патрон! Напевно кожен з нас вже знає напам’ять цю пісню про безстрашного пса Патрона. А якщо ми розкажемо вам, що наступного тижня він буде допомагати нам дізнаватись більше про мінну безпеку?

13:50 03.04.2023