16:10 14.05.2024
Новини
Дітки з задоволенням брали участь у різних іграх, спрямованих на розвиток фантазії, мислення, дрібної моторики рук.
Участь в онлайн конференції взяли міський голова Валерій Скрипніченко, начальник відділу освіти Іван Горошко. З відповідальною роллю спікера зустрічі, як і під час двох попередніх, вдало впоралася заступниця міського голови Ольга Борщ. Технічний супровід забезпечили завідувач сектору комп’ютерного забезпечення та інформаційних технологій міської ради Юлія Компан і головний спеціаліст відділу освіти Людмила Войтенко.
15:04 13.05.2024
Вітання міського голови Валерія Скрипніченка з Днем матері
Найрідніші, наймиліші наші мами, матусі! Дозвольте привітати усіх вас з Днем матері!06:43 12.05.2024