Сьогодні - День Героїв України

23 травня в Україні відзначають День Героїв, присвячений пам'яті всіх, хто боровся і продовжує боротися за свободу і незалежність нашої країни.

14:22 23.05.2024

Результати успішної співпраці з ЮНІСЕФ

Нашу громаду з робочим візитом відвідали голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Мунір Мамедзаде та спеціалісти офісу Представництва у Харкові.

08:59 22.05.2024

Праця неповнолітніх

У нелегкі часи, які переживає зараз наша країна у зв’язку з російською військовою агресією, багато неповнолітніх українців, бажаючи допомогти своїм родинам і країні, намагаються працевлаштуватися, шукають роботу. Це цілком можливо, адже неповнолітні особи у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України.

17:09 20.05.2024

Стелу з портретом загиблого Героя-захисника Роженка Віталія Миколайовича встановлено на Алеї пам'яті

Стелу з портретом ще одного нашого Героя – Роженка Віталія Миколайовича з Ков’яг, який загинув у березні цього року, захищаючи від ворога Україну і кожного з нас, сьогодні відкрито на Алеї пам’яті у Валках.

11:23 15.05.2024

15 травня - День сім'ї в Україні

15 травня Україна та світ відзначають День сім’ї. Це свято символізує вічні родинні цінності, любов і підтримку рідних людей.

09:54 15.05.2024