Дата: від до Скинути

Відбулося чергове засідання  координаційної ради  з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобіганню  та протидії домашньому насильству та/або за ознакою статі, протидії торгівлі людьми Валківської міської ради.

Відбулося чергове засідання координаційної ради з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобіганню та протидії домашньому насильству та/або за ознакою статі, протидії торгівлі людьми Валківської міської ради.

В обговоренні, яке пройшло під головуванням заступника міського голови Ольги Борщ, взяли участь  представники структурних підрозділів ради, а також керівники та спеціалісти КЗ «Центр надання соціальних послуг Валківської міської ради».

14:56 01.03.2024

Способам забезпечення соціальних послуг у громаді навчалися в Харкові фахівці наших соціальних служб

Гуманітарні потреби в Україні не скорочуються, навпаки під час війни ще більше посилюються. Сім’ї з дітьми втрачають рідних та близьких, покидають власні домівки, розлучаються з рідними людьми, опиняються на межі бідності, мають обмежений доступ до медичних, освітніх, психологічних, соціальних послуг... Саме тому у громадах необхідні соціальні послуги, які відповідатимуть запитам місцевих жителів та українським реаліям.

10:59 01.03.2024

Продовжуємо працювати для дітей та молоді

Нашу громаду з робочим візитом відвідали голова Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей при Кабінеті Міністрів України Ірина Тулякова та заступник начальника Харківської ОВА Віта Ковальська.

16:05 29.02.2024