Продовжуємо працювати для дітей та молоді

Нашу громаду з робочим візитом відвідали голова Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей при Кабінеті Міністрів України Ірина Тулякова та заступник начальника Харківської ОВА Віта Ковальська.

16:05 29.02.2024

Валківчани долучились до Всесвітньої тихої акції "Ангели пам’яті"

У День вшанування Героїв Небесної Сотні валківчани долучились до Всесвітньої акції «Ангели пам’яті». На Алеї Слави у Валках розвісили паперових ангеликів, які символізують душі загиблих борців за свободу та перемогу світла над темрявою - у пам’ять про загиблих десять років тому у Києві Героїв Небесної Сотні.

13:56 20.02.2024