Дата: від до Скинути

Військовій частині, у якій воює зараз депутат Валківської міської ради Віталій Супрун, передано 10 квадрокоптерів DJI MAVIС 3 , придбаних за кошти міського бюджету.

«Від усіх своїх бойових побратимів хочу подякувати за цю допомогу землякам-валківчанам, особисто кожному депутату міської ради та всім, хто допомагав виконати запит нашої військової частини щодо придбання цих квадрокоптерів, - сказав Віталій Супрун. - Кожен такий літальний апарат – це збережені життя наших бійців і прицільне знищення ворога».

12:25 23.12.2023

Що важливо знати про обмін полоненими

Перемовини та обмін полоненими здійснює Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими. Національне інформаційне бюро веде реєстр полонених з обох боків. Як передати матеріали, які підтверджують перебування людини в полоні, до НІБ дивіться на сайті: https://nib.gov.ua/ Якщо виникли запитання, то телефонуйте на «гарячу лінію» НІБ за номером: 16-48

14:51 22.12.2023

Вітання Валківського міського голови Валерія Скрипніченка з Днем енергетика України

Шановні працівники та ветерани енергетичної галузі Валківської громади! Вітаю вас із професійним святом. В умовах сьогодення стабільна робота енергетичної системи, зважаючи на вже нанесені пошкодження та спроби ворога її знищити, досягається завдяки титанічним зусиллям та професіоналізму кожного працівника.

09:02 22.12.2023

У кімнаті психологічної та психосоціальної підтримки, яка працює у Валках, відбувся день відкритих дверей.

Психологічну допомогу відвідувачам надавали професійно навчені психологи. Їх так необхідними зараз послугам скористалися зокрема матусі, одна з яких дуже тяжко переживає загибель єдиного сина – захисника України, а інша весь час клопочеться про долю сина-воїна зниклого безвісти.

09:37 21.12.2023

Сьогодні громаду з робочим візитом відвідала команда соціального проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина»

У рамках реалізації цього проєкту ветерани російсько-української війни та члени їх родин, члени родин загиблих захисників України з Харкова та Харківської області мають можливість отримувати безкоштовну та кваліфіковану допомогу (онлайн та офлайн) за наступними напрямками:

16:33 19.12.2023

Приголомшлива новина від наших спортсменок з черліденгу

Чотири спортсменки, вихованки ДЮСШ «Спорт для всіх», представниці валківського черліденгу, учасники ТК «Діамант» пройшли І відбір у збірну України, яка захищатиме честь нашої країни в Нідерландах у цьому виді спорту.

18:55 18.12.2023

Карантинні обмеження по сказу тварин в смт Старий Мерчик скасовано

Рішенням №2/2023 Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Валківській міській раді скасовано встановлені з 11.10. 2023 р. карантинні обмеження по сказу тварин (безпритульного кота) на території смт Старий Мерчик Валківської міської ради та прилеглих до нього мисливських угідь, пасовищ, лісових, польових масивів та урочищ.

13:53 15.12.2023