Дата: від до Скинути

Відкриття виставки ляльок-мотанок «Берегиня Валківщини» працівників закладів дошкілля

Сповнену української ідентичності, сакрального змісту, творчого натхнення виставку «Берегиня Валківщини» підготували працівники 22 закладів дошкільної освіти нашої громади. На ній представлені ляльки-мотанки, виготовлені майстровитими руками працівників дошкілля.

11:12 05.06.2024

Акцію «День здоров’я провели сьогодні у Валківській громаді фахівці Харківського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Присвячений він був Дню здорового харчування і відмови від надмірностей у їжі, який у ряді країн світу відзначається на початку червня.

15:37 04.06.2024

Проведенням Кубку  «Відкриття сезону» на приз Валківського міського голови у громаді дано офіційний старт цьогорічним змаганням з пляжного волейболу.

Проведенням Кубку «Відкриття сезону» на приз Валківського міського голови у громаді дано офіційний старт цьогорічним змаганням з пляжного волейболу.

Участь в турнірі, що проходив за системою 2х2, взяли 12 аматорських команд Валківської та Коломацької територіальних громад.

11:53 03.06.2024

Помер наш земляк, кадровий офіцер, учасник російсько-української війни Солонецький Олексій Олександрович

Сумна звістка прилетіла на Валківщину з Запоріжжя – на 34 році пішов з життя наш земляк, кадровий військовий, учасник російсько-української війни з 2014 року Солонецький Олексій Олександрович.

16:26 31.05.2024

Проект "Амбасадори інклюзії"стартував у нашій громаді

Сьогодні відбулося перше засідання навчальної групи, створеної в рамках проєкту "Амбасадори інклюзії", який у Валківській та ще трьох громадах області реалізує громадська організація «Центр надання гуманітарної допомоги «Волонтер-68».

10:08 31.05.2024

У міській раді вітали переможців і призерів обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів - вихованців Валківського БДЮТ

Дипломи, грамоти, медалі, пам’ятні відзнаки сьогодні урочисто були вручені вихованцям гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості, які цього року стали призерами та переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів (НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ).

16:12 28.05.2024

Знову в жалобі Валківщина – пішов з життя захисник України Любащенко Роман Валерійович з Ков’яг.

Народився Роман Любащенко  6 липня 1978 року у селі Берестове Макіївського району Донецької області в родині шахтарів. Зростав у добропорядній сім’ї трударів, змалечку був  привчений до праці, а ще - до зміни місць проживання.  Коли Романку було  два роки, його  родина перебралася до села Роздолля Первомайського району Харківської області.

22:41 25.05.2024