Дата: від до Скинути

Сумна звістка прийшла на Валківщину: 15 грудня завершився земний шлях нашого славного земляка Івана Лисенка

Видатний дослідник історії української музичної культури, журналіст, літературознавець, краєзнавець, енциклопедист, заслужений діяч мистецтв, він був членом Національної спілки журналістів України, Національної спілки письменників України.

13:52 16.12.2022

Благодійна допомога від Червоного Хреста.

Побутову техніку, постільну білизну, посуд для створення комфортних умов у місцях комплексного проживання внутрішньо переміщених осіб  отримала днями наша громада.

16:59 15.12.2022