Дата: від до Скинути

Валківська громада, взявши участь у пілотному проекті щодо облаштування Центру життєстійкості, першою в області успішно закінчила його реалізацію.

Сьогодні це підтвердили і поважні гості  - заступниця Міністра соціальної політики України Уляна Токарєва, керівниця Координаційного центру з психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України Оксана Збітнєва та представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), які взяли участь у відкритті Центру.

23:08 20.03.2024

Міська рада ініціює облаштування в громаді сучасного багатоквартирного житлового комплексу готельного типу «SMART HOME»

Питанню створення сучасного багатоквартирного житлового комплексу готельного типу «SMART HOME», що відповідав би високим стандартам комфорту, безпеки та сталого розвитку, був присвячений організований міською радою «круглий стіл».

23:01 20.03.2024

Долучайтесь до вебінару “Гранти для бізнесу. Підтримка переробних підприємств”

21 березня 2024 р., о 16:00, у форматі онлайн відбудеться вебінар на тему “Гранти для бізнесу. Підтримка переробних підприємств”, який Всеукраїнська асоціація громад проводить спільноз  Міністерством економіки України.

11:26 18.03.2024

Ще одного нашого захисника, на превеликий жаль, уже ніколи не дочекаються його рідні, друзі, земляки. Солдата Будейчука Михайла Івановича, який більше року вважався зниклим безвісти, офіційно визнано загиблим.

15:12 15.03.2024

Привітали працівників житлово-комунального господарства громади з професійним святом

Із професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, яке відзначається у третю неділю березня, працівників комунальної сфери громади привітав Валківський міський голова Валерій Скрипніченко.

12:21 15.03.2024