Співпраця з МКЧХ продовжується

У рамках співпраці Валківської міської ради з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста відбулася робоча зустріч заступниці міського голови Ольги Борщ та директора Центру надання соціальних послуг Володимира  Дарагана  зі співробітниками МКЧХ -  делегатом з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки Фанні Буттігіг і старшим психологом з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки Вікторією Кулик.

09:17 19.01.2024

Про безпеку в громаді дбаємо разом.

Сьогодні в міській раді відбувся «круглий стіл». Участь у ньому взяли учасниці проєкту «Жінки. Безпека: відповідь на виклики воєнного часу», міський голова Валерій Скрипніченко та представники місцевого відділу Нацполіції.

17:13 16.01.2024

Дві тисячі турнікетів та 800 гемостатичних бинтів буде передано Валківською міською радою кільком військовим частинам ЗСУ.

Дві тисячі турнікетів ( для тимчасової зупинки критичної (сильної) зовнішньої кровотечі при відкритому переломі, вогнепальному чи іншому пораненні), а також 800 гемостатичних бинтів на загальну суму більше 3 млн грн буде передано Валківською міською радою кільком військовим частинам ЗСУ.

22:25 15.01.2024

У Харківській області реалізується проєкт, спрямований на підвищення обізнаності населення щодо вакцинації.

Сьогодні у міській раді та у валківській первинці відбулися зустрічі з керівництвом і фахівцями Харківського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

18:26 15.01.2024

Кіберполіцейські разом з Європолом знешкодили хакера

Спільно зі слідчими  ГСУ НПУ та Офісом Генпрокурора  оперативники   викрили 29-річного молодика, який  з 2021 р.  заражав сервери однієї з найбільших світових компаній у сфері електронної комерції.

15:07 15.01.2024

Серед 230 звільнених з російського полону українців – троє наших земляків!

Учора, 3 січня, Україна повернула додому з полону 230 українських військових та цивільних. Серед них і троє жителів нашої громади, яких так чекали вдома: валківчанин Денис БРЕДИХА, мешканець Нового Мерчика Валентин РОЮК та Іван ПОШЕДІН з Огульців.

13:05 04.01.2024

Цільова аудиторія цієї кампанії - жінки та дівчата Валківщини. Спрямована вона на підвищення рівня обізнаності щодо форм домашнього насильства, його причин і наслідків та формування нетерпимого ставлення до насильницької моделі поведінки.

16:11 02.01.2024