Олексій Красов відвідав Валківську ЦРЛ

Про перспективи розвитку регіональної медицини загалом і Валківської ЦРЛ зокрема йшлося під час чергової робочої поїздки народного депутата України Олексія Красова у Валківську громаду.

13:04 26.12.2022

Вітаємо з відповідальним призначенням!

Розпорядженням Президента України №330/2022-рп від 23 грудня 2022 року Євгена Володимировича Шаповала призначено начальником Вільхуватської сільської військової адміністрації  Куп'янського району Харківської області.

20:11 25.12.2022

Про ситуацію на свердловині біля Заміського

Зважаючи на численні звернення жителів громади стосовно ситуації на газовій свердловині поблизу Заміського, міський голова Валерій Скрипніченко провів зустріч зі спеціалістами АТ «Укргазвидобування».

08:18 23.12.2022