Знову Валківщина в жалобі

2  лютого, при захисті Батьківщини, загинув ще один наш земляк із Сніжкова - Гура Олександр Юрійович.

12:50 06.02.2023

Відбулася позачергова сесія міської ради

Під час пленарного засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської міської ради VІІІ скликання, що відбулося 02.02. 2023 р., депутати розглянули і затвердили внесення змін до рішення «Про бюджет Валківської територіальної громади на 2023 рік».

09:30 03.02.2023

Кімната для соціального перукаря.

Відділення натуральної та грошової допомоги  Центру надання соціальних послуг Валківської міської ради продовжує роботу щодо поліпшення умов для роботи своїх працівників та їх клієнтів. Нещодавно у свіжо відремонтованій і спеціально обладнаній кімнаті приступила до роботи перукар Олена Григорівна Шило.

17:14 02.02.2023

Відбувся чемпіонат з футзалу пам'яті А.Г. Свистунова.

32 футбольні команди взяли участь у відкритому чемпіонаті Валківської міської міської територіальної громади з футзалу пам’яті нашого земляка, легендарного тренера і справжнього фаната футболу Анатолія Свистунова.

16:05 31.01.2023

Проєкт для шести громад

Тісна і плідна співпраця Валківської міської ради з Міжнародною організацією з міграції (IOM Ukraine) дала можливість залучити благодійну допомогу одразу для шести громад Харківщини.

15:41 31.01.2023