На волейбольній локації у Валках сьогодні комунальники монтують трибуни для глядачів
Всього таких секцій встановлено буде чотири.12:45 28.06.2023
На волейбольній локації у Валках сьогодні комунальники монтують трибуни для глядачів
Всього таких секцій встановлено буде чотири.12:45 28.06.2023
Нагрудні відзнаки передали родичам загиблих захисників
Сьогодні начальник І відділу Богодухівського РТЦКСП м. Валки Володимир Обихвост разом із міським головою Валерієм Скрипніченком вручили нагрудні знаки «66 окрема механізована бригада сухопутних військ» рідним та близьким захисників з Валківщини - Новосела Миколи Олександровича та Каплуна Віктора Володимировича (посмертно).12:14 28.06.2023
Вітання Валківського міського голови Валерія Скрипніченка з Днем Конституції України
Щиро вітаю валківчан з одним із найбільших свят незалежної України – Днем Конституції.08:45 28.06.2023
У Старому Мерчику відбулося офіційне відкриття Простору підтримки для жінок та дівчат.
Мета проєкту полягає у створенні безпечного місця задля надання комплексної допомоги жінкам та дівчатам, які перебувають у кризовій ситуації.17:33 27.06.2023
Допоможемо! Підтримаємо! Переможемо!
Взаємодія між органами та службами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрямки розвитку соціальних послуг у Валківській громаді, співпраця суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. Цим аспектам сьогодні було присвячене чергове робоче засідання Координаційної ради з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобіганню та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми.17:14 27.06.2023
РОЗПОЧАЛИ ПРОЄКТ ІЗ НАВЧАЛЬНИХ ТРЕНІНГІВ
У Валківський ТГ завершилися навчальні тренінги для мешканців громади, які проходили в рамках реалізації проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних. Співпраця та залучення громад».10:46 27.06.2023
16:05 22.06.2023
У центрі уваги - підготовка до осінньо-зимового періоду
Чергове засідання штабу з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери на території Валківської ТГ сьогодні провів заступник міського голови Сергій Тижненко.14:22 22.06.2023
Делегація освітян Валківщини з навчальним візитом поїхала до Польщі
Розпочався навчальний візит делегації представників громад Харківщини до Республіки Польща, організований командою ГО "Польсько-українська аграрна асоціація", ГО Центр розвитку місцевого самоврядування під патронатом Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza.14:15 22.06.2023
Клас безпеки сьогодні відкрито у Ков’язькому ліцеї.
Другий у Валківській громаді клас безпеки сьогодні відкрито у Ков’язькому ліцеї. Першим навчальним закладом, де було обладнано такий клас, став Валківський ліцей ім. О. Масельського.17:35 21.06.2023