Сьогодні і не тільки - під опікою Центру надання соціальних послуг

Сьогодні в усьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Війна торкнулася життя кожного маленького українця. Тому в це свято дорослим особливо важливо підтримати дітей і показати, що ми завжди поруч.

17:59 01.06.2023

На оздоровлення - в "Артек Буковель"

За ініціативи українського благодійного фонду «Фундація Олени Зеленської» діти, позбавлені батьківського піклування і діти-сироти Харківщини отримали безкоштовні  путівки для оздоровлення в дитячому таборі «Артек Буковель».

17:24 01.06.2023

День захисту дітей у Баранівському старостаті

Сьогодні до Баранівської громади завітала команда освітян та психологів у складі Світлани Набоки, Світлани Князєвої, Ірини Посмітної та Ірини Калініної з чудовою розважальною програмою. Молодші школярі із задоволенням провели час та радо отримали солодкі подарунки.

16:52 01.06.2023

День захисту дітей у нашій громаді

Від Валківської міської ради в Міжнародний день захисту дітей служба у справах дітей привітала солодкими подарунками вихованців дитячих будинків сімейного типу.

16:08 01.06.2023

День захисту дітей у Старому Мерчику.

Веселі ігри і розваги, позитивні емоції, морозиво, шоколадки й інші смаколики, і, звичайно ж, чудовий святковий настрій стали подарунками старомерчицькій дітворі у День захисту дітей.

15:41 01.06.2023

День захисту дітей у нашій громаді

Сьогодні, в День захисту дітей, - уся увага юному поколінню Валківщини. У місті та по старостатах відбуваються свята для дітлахів у різноманітних локальних форматах.

11:23 01.06.2023