Нагрудні відзнаки передали родичам загиблих захисників

Сьогодні  начальник І відділу Богодухівського РТЦКСП м. Валки Володимир Обихвост разом із міським головою Валерієм Скрипніченком вручили нагрудні знаки «66 окрема механізована бригада сухопутних військ» рідним та близьким захисників з Валківщини  - Новосела Миколи Олександровича та Каплуна Віктора Володимировича (посмертно).

12:14 28.06.2023

Допоможемо! Підтримаємо! Переможемо!

Взаємодія між органами та службами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрямки розвитку соціальних послуг у Валківській громаді, співпраця суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. Цим аспектам сьогодні було присвячене чергове робоче засідання Координаційної ради з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобіганню та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми.

17:14 27.06.2023

РОЗПОЧАЛИ ПРОЄКТ ІЗ НАВЧАЛЬНИХ ТРЕНІНГІВ

У Валківський ТГ завершилися навчальні тренінги для мешканців громади, які проходили в рамках реалізації проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних. Співпраця та залучення громад».

10:46 27.06.2023

У центрі уваги - підготовка до осінньо-зимового періоду

Чергове засідання штабу з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери на території Валківської ТГ сьогодні провів заступник міського голови Сергій Тижненко.

14:22 22.06.2023

Делегація освітян Валківщини з навчальним візитом поїхала до Польщі

Розпочався навчальний візит делегації представників громад Харківщини до Республіки Польща, організований командою ГО "Польсько-українська аграрна асоціація", ГО Центр розвитку місцевого самоврядування під патронатом Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza.

14:15 22.06.2023