Сім'ї військовослужбовців м. Валки завтра отримуватимуть допомогу

Валківська міська рада інформує, що видача гуманітарної допомоги сім’ям військовослужбовців ЗСУ, які проживають у м. Валки, здійснюватиметься завтра, 04 квітня, в НД «Іскра», з 09 до 12 год. та з 13 до 16 год.

13:47 03.04.2023

Заступник начальника ХОВА Євгеній Іванов відвідав Валківську ТГ

Сьогодні Валківську громаду з робочим візитом відвідав заступник начальника Харківської обласної військової адміністрації Євгеній Іванов. У поїздці його супроводжували начальник Богодухівської РВА Анатолій Рисцов та голова Богодухівської районної ради Юрій Яцина.

21:53 31.03.2023

Відомий харківський поет та музикант Сергій Жадан дає невеликий коментар стосовно тих, кто вирішив, що війна вже закінчилась і можна жити звичним життям

Нагадаємо, що Харків - прифронтове місто, та сидячи на дивані, перемоги не здобудеш. Насправді, вклад кожного є важливим, і лише спільними зусиллями можна досягти перемоги над підступним ворогом.

12:35 31.03.2023

Задля чистоти і благоустрою в нашій громаді

У громаді продовжуються роботи з наведення чистоти, порядку і благоустрою територій. Наводячи лад у місцях загального користування, на центральних вулицях, працівники відділу благоустрою КУ «Місцева служба комунальної власності Валківської міської ради» прибирають у парках та скверах, упорядковують меморіальні місця на території громади, виконують кронування дерев, розчищення чагарників і вирубування порослі.

11:10 30.03.2023