Спасибі, БО "Українська освітня платформа"

Валківська міська рада активно співпрацює з багатьма вітчизняними та зарубіжними організаціями й фондами задля поліпшення побутових умов проживання та вирішення інших потреб внутрішньо переміщених осіб, які зараз проживають у нашій громаді.

15:39 17.05.2023

Допомога від польських друзів.

41 електрогенератор потужністю від 3 до 8 кВт отримала Валківська громада від Фонду Міжнародної Солідарності, що знаходиться у Варшаві. Разом із генераторами Фонд передав спальні мішки, черевики, шкарпетки, які передані за належністю.

15:34 17.05.2023

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагороджено нашого земляка Володимира Костюка

Сьогодні  начальник І відділу Богодухівського РТЦКСП м. Валки Володимир Обихвост разом із першим заступником голови міської ради Ігорем Нізельковським та секретарем міської ради Людмилою Іванською вручили нагороду батькові загиблого Героя Юрію Костюку.

14:55 17.05.2023

Валківчанка Раїса Сургаєнко заспівала Гімн України  на відкритті боксерського турніру на честь «Героїв оборони Харкова»

Валківчанка Раїса Сургаєнко заспівала Гімн України на відкритті боксерського турніру на честь «Героїв оборони Харкова»

Цей боксерський турнір став першим масштабним спортивним заходом на Харківщині від початку повномасштабного вторгнення російських окупантів.   Турнір було організовано відповідно до усіх правил безпеки – на станції метро «Захисників України». У турнірі взяли участь 20 боксерів – вихованці спортивних клубів Харківщини та інших міст країни. Захід присвячений усім нашим Захисникам України.

12:52 17.05.2023

Валківщина знову прощається з захисником

12 травня 2023 року загинув наш земляк із Валок Лебединський Сергій Миколайович. Сергій Миколайович народився 28 вересня 1988 року у Валках. Навчався у Гонтів’ярській школі, потім - у військовому ліцеї та Харківському інституті танкових військ. До того, як став на захист Батьківщини від російської агресії, працював будівельником.

13:26 16.05.2023

Шукаємо патронатних вихователів

Центр надання соціальних послуг Валківської міської ради проводить інформаційну кампанію щодо пошуку патронатних вихователів.

13:15 12.05.2023