Сесія міської ради

Сьогодні відбулось пленарне засідання позачергової ХХХV  сесії Валківської міської ради VІІІ скликання. Усі 16 депутатів, які зареєструвались для участі у роботі сесії, працювали в онлайн режимі.

16:57 03.05.2023

Ремонт доріг і тротуарів громади-2023.

У нинішньому році Валківською міською радою заплановано виконати поточний ремонт тротуарів у м. Валки та  доріг комунальної власності громади.

13:27 02.05.2023

Екодень у Старому Мерчику

Активні і працьовиті жителі Старого Мерчика приєдналися до акції «1 мільйон дерев життя» в межах ініціативи «Greening of the Planet», що проходить у 70 містах і селах, а також в понад 30 країн світу.

16:35 27.04.2023

У громаді вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Урочистою церемонією покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам аварії на ЧАЕС, присвяченою 37-м роковинам Чорнобильської трагедії, поминальною панахидою за тих ліквідаторів, котрі вже пішли за межу вічності, валківчани вшанували наших земляків і всіх героїв-чорнобильців, котрі ціною власного здоров’я і життя врятували світ від смертоносної радіації.

12:37 26.04.2023

БО "Мережа 100% життя": робота триває

За сприяння Валківської міської ради більше двох місяців у нашій громаді працює БО «Мережа 100 відсотків життя» м. Харків».

17:38 25.04.2023

Теплиця у Високопіллі - ще один успішно реалізований проєкт

Завершенням проєкту «Курс на незалежність» стала успішна здача в експлуатацію теплиці у Високопіллі площею 380 кв.м. Це – ще один проєкт, розроблений Валківською міською радою, що став переможцем конкурсного відбору і був реалізований за кошти інвесторів.

16:17 24.04.2023