Дата: від до Скинути

Як відремонтувати дах на багатоквартирному будинку або як стати хазяїном не тільки своєї квартири.

Члени ОСББ «Пушкінське» у Валках вирішили питання ремонту даху на багатоквартирному будинку, отримавши кошти з місцевого бюджету в сумі 41 000 гривень. Гроші виділено як співфінансування до тих, що зібрали самотужки. Тепер на будинку №5 на в’їзді Пушкіна замінено дах і мешканці не страждають від затікань.

13:54 17.11.2021

Сніжківські діти знову відвідують свій дитячий садочок.

Як ми уже повідомляли раніше, у Сніжківському дошкільному навчальному закладі триває капітальний ремонт. Через це деякий час діти були позбавлені можливості відвідувати свій заклад і тимчасово перебували у Заміському дитячому садку.

16:58 15.11.2021

Є-МАЛЯТКО – КОМПЛЕКСНА ПОСЛУГА ДЛЯ БАТЬКІВ НОВОНАРОДЖЕНИХ, ЯКА НАДАЄТЬСЯ ДЕРЖАВОЮ ОНЛАЙН

єМалятко — комплексна послуга для батьків новонароджених. За однією заявою, поданою онлайн, можна зареєструвати народження дитини та отримати до 9-ти державних послуг від різних органів влади, потрібних при народженні дитини.

14:16 15.11.2021

Громада отримала новий шкільний автобус.

Новий шкільний автобус прибув у Валки ще минулого тижня. Як пояснив начальник відділу освіти міської ради Іван Горошко, автобус придбано за кошти обласного бюджету спільно із фінансуванням з нашого місцевого бюджету. Вартість автобуса складає 1 мільйон 950 тисяч гривень і 10 відсотків від цієї суми сплачено за кошти громади.

14:08 15.11.2021

Що турбує мешканців Баранового.

Про те, що у Баранівському ФАПі немає медичного працівника, який має працювати на постійній основі, повідомили селяни Сергія Тижненка, заступника міського голови під час його виїзного прийому громадян. Вже деякий час у селі відсутній фельдшер, і цим занепокоєні в Барановому. І хоча без медичної допомоги баранівчани не залишились, оскільки її отримують під час виїзної роботи лікарів КНП «Валківський ЦПМСД» двічі на тиждень, все ж просять вирішити питання укомплектованості фельдшерсько-акушерського пункту.

14:41 12.11.2021