Команда IRC організувала у Валках денний дівочий табір «Girl’s Camp»

Команда Програми Захисту та розширення прав і можливостей жінок від International Rescue Committee (Міжнародний комітет порятунку) організувала денний дівочий табір «Girl’s Camp» у Просторі підтримки для жінок та дівчат м. Валки.

10:28 25.06.2024

У Сидоренковому відбувся турнір відкритого Чемпіонату з пляжного волейболу  серед аматорських  команд у старостатах Валківської МТГ.

У Сидоренковому за ініціативи комунальної установи «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Вячеслав Грунь) та завдяки проведеній організіційній роботі інструктора зі спорту Артема Шаповала відбувся турнір відкритого Чемпіонату з пляжного волейболу  серед аматорських  команд у старостатах Валківської МТГ.  Участь у ньому взяли команди Сидоренківського, Олександрівського та Мельниківського старостинських округів.

14:39 24.06.2024

Облаштоване у нашій громаді місце для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб – під постійною увагою.

Завдяки залученню Валківською міською радою кількох міжнародних і вітчизняних донорів, тут зроблено капітальний ремонт комунікацій, виконано внутрішні ремонтні роботи в приміщенні, умебльовано кімнати  для тимчасового проживання ВПО, облаштовано кімнати для санітарно-гігієнічних та побутових потреб. Чітко витримані й інші вимоги щодо облаштування таких місць, передбачені урядовою Постановою №930 від 01.09.2023р.

15:33 20.06.2024

Два соціальних проєкти реалізовані у нашій громаді за фінансування АТ «Укргазвидобування».

Валківська міська рада постійно працює над розширенням можливостей у створенні умов для всебічного розвитку населених пунктів громади та залучення до спільної роботи компаній-партнерів.

19:31 15.06.2024

У Сидоренковому відкрили Алею Пам'яті загиблим землякам-захисникам

У Сидоренковому відбулося урочисте  відкриття Алеї Пам'яті, якою жителі старостату вшанували подвиг своїх земляків, котрі віддали життя за свободу і незалежність України, за можливість кожному з нас жити, працювати, навчатись, відпочивати на рідній землі.

15:02 14.06.2024