Сьогодні - День пам’яті Жертв голодомору

Пам'яті мільйонів українців, які загинули мученицькою смертю від голоду у 1932-1933 роках, сіл і хуторів, які щезли з лиця землі після найбільшої трагедії XX століття, був присвячений мітинг-реквієм, що пройшов біля Пам’ятного знаку жертвам голодомору.

09:00 27.11.2021

На посаду директора КНП «Валківська центральна районна лікарня» документи подали чотири претенденти.

На засіданні конкурсної комісії з відбору кандидатури на посаду директора КНП «Валківська центральна районна лікарня» під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Нізельковського розглянули та детально перевірили документи, що надійшли від претендентів.

17:58 25.11.2021

У Старомерчицькому старостинському окрузі почали встановлювати нові зруби для колодязів.

Одним з найбільш надійних джерел води здавна є колодязь. Найбільш поширеними у нашій громаді є колодязі шахтного типу. Частиною їх облаштування є криничний зруб. Це той самий будиночок, який накриває підземну частину стовбура шахти колодязя і за допомогою якого можна підняти на поверхню відро води.

16:53 24.11.2021

Створення умов для розвитку молоді, рух маршрутного автобуса, стан доріг та інше - про що говорили у Старому Мерчику.

Що турбує мешканців Старого Мерчика та прилеглих до нього сіл, обговорили із міським головою Валерієм Скрипніченком під час його робочого візиту у селище, що пройшов у рамках виїзного прийому громадян.

16:51 24.11.2021

Під час особистого прийому міським головою громадяни порушили два питання.

Одне з них стосувалось правильності визначення меж приватизованих земельних діляноПодружжя з Мельникового вважає, що необхідно переглянути відповідність юридично встановлених меж фактичному їх використанню. А оскільки питання стосується землі загального користування селянами ( це сільська дорога), вирішуватись воно буде із залученням фахівців відділу земельних ресурсів.

16:29 23.11.2021

Осінні роботи з благоустрою села Черемушна

Погожими осінніми днями черемушани прибрали парк у центрі села, згребли та вивезли листя, вирубали чагарники по узбіччю вулиці Ветеранів, навели лад біля двох кладовищ.

15:05 23.11.2021

Як протидіятимуть домашньому насильству у Валківській громаді, обговорили на засіданні координаційної ради з відповідних питань.

Не секрет, що випадки домашнього насильства та насильства за ознакою статі в нашій  громаді трапляються. Відповідно ведеться і облік осіб з приводу вчинення насильства в сім’ї. У тісній взаємодії з попередження таких випадків працюють відповідні служби та відділи міської ради, а також поліція, медики, органи пробації.

14:23 23.11.2021