Дата: від до Скинути

Важливо: інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн. Зокрема, секретаріат Уповноваженого реагує на всі звернення громадян з питань розшуку, повернення депортованих дітей та скеровує відповідну інформацію до правоохоронних органів й установ, зокрема, до Офісу Генерального прокурора для перевірки та вжиття заходів реагування.

14:34 21.08.2023

Захисник з Валківщини Медулич Станіслав посмертно нагороджений орденом "За мужність"

17 серпня 2023 року   начальник І відділу Богодухівського РТЦКСП м. Валки Володимир Обихвост разом із Валківським міським головою Валерієм Скрипніченком вручили нагороду матері загиблого Героя Медулич Олені Іванівні.

09:00 18.08.2023

З глибоким сумом повідомляємо мешканцям громади про тяжку втрату ще одного захисника України з нашої громади

8 серпня 2023 року, перебуваючи в обласній клінічній лікарні м. Вінниці на лікуванні після складних поранень внаслідок військових дій спричиненими вогнепальними ушкодженнями, помер наш земляк із Високопілля Лесковець Олександр Іванович.

16:07 16.08.2023

Продовжуємо підтримувати внутрішньо переміщених осіб та комунальні заклади громади, в яких вони проживають.

Побутову техніку, постільну білизну на загальну суму майже 900 тисяч гривень для цих потреб передано нашій громаді у рамках проекту "Покращення захисту дітей у надзвичайних ситуаціях в Україні шляхом створення безпечних прихистків, забезпечення продуктами харчування та непродовольчими товарами, а також психосоціальної підтримки".

15:11 15.08.2023

В громаді на День молоді хлопці та дівчата взяли участь у  змаганнях з паркового волейболу

З нагоди Дня молоді у Валківській громаді під егідою ГІ "Валківський волейбольний клуб" 12 серпня відбувся відкритий Кубок Валківської МТГ з паркового волейболу 4х4 серед молодіжних команд (12-15 років).

16:21 14.08.2023

Допомога ветеранам у започаткуванні, поновленні та розвитку власного бізнесу

За ініціативи Валківської міської ради відбулася зустріч ветеранів – учасників війн та збройних конфліктів різних років, членів сімей загиблих захисників України з президентом ГО «Асоціація приватних роботодавців» Олександром Чумаком.

13:24 11.08.2023