Соняхи як символ Дня пам’яті захисників України

Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів.

11:21 29.08.2023

29 серпня  - День пам'яті загиблих захисників України

Повномасштабне вторгнення росії відкрило нову сторінку героїзму, стійкості та мужності українців. Сьогодні схиляємо голови в жалобі перед нашими Захисниками і Захисницями, які віддали своє життя за Україну. Жахи війни і непоправний біль втрат відчули родини по всій Україні. Не оминуло лихо і сім’ї нашої громади.

10:50 29.08.2023

29 серпня українці вшановують пам’ять захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни

Цей день встановлено для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, які віддали свої життя за вільну Україну, та нагадування про одну з найжорстокіших воєнних подій на сході України до повномасштабного вторгнення — Іловайську трагедію.

08:56 29.08.2023

До Дня Незалежності України у Валках змагалися з паркового волейболу команди з двох областей

Традиційний щорічний Кубок " закриття сезону" з паркового волейболу 4х4 на призи Валківського міського голови присвячений Дню Незалежності України відбувся на майданчиках "Валківського волейбольного клубу".

15:28 28.08.2023

У Черемушанському старостаті один із цвинтарів огородили новим парканом

«Цей проєкт був давно в планах старостату, який в цьому році вдалося реалізувати. Крім того, це ще побажання багатьох мешканців села та одне із першочергових завдань з благоустрою території. Завдячуючи співпраці з КУ «Місцева служба комунальної власності» Валківської міської ради, дякуючи підтримці керівництва СТОВ «Лан», відтепер маємо сучасну огорожу навколо кладовища та упорядкований в’їзд до села» - розповів староста Василь Вольвач.

13:37 28.08.2023

23 серпня - День державного прапора України!

Символ, з яким ми перемагаємо. Символ, з яким долаємо труднощі. Символ, без якого не існує української нації. Від його кольорів російський ворог стікає жовчу, а українець отримує надію. Ми несемо його з гордістю, де б не були. І вбиваємо за те, щоб наш стяг майорів на нашою землею. З Днем державного прапора!

09:58 23.08.2023