Дата: від до Скинути

З Днем міста і 80-ю річницею визволення Валок від нацистської окупації, шановні містяни! З традиційними у цю  пору Днями сіл і селищ, шановні жителі Валківської територіальної громади!

З Днем міста і 80-ю річницею визволення Валок від нацистської окупації, шановні містяни! З традиційними у цю пору Днями сіл і селищ, шановні жителі Валківської територіальної громади!

Це свято тих, хто відчуває себе  частиною великої  родини і пишається  тим, що він - валківчанин. Воно об’єднує всі покоління, які народилися і живуть у нашому  мальовничому, щедрому краї. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славну історію, збагачував традиції, розбудовував і боронив від ворогів.

09:04 16.09.2023

Бути готовим до загрози, вміти захистити себе, спасти життя – такі необхідні навички опановувала молодь Валківщини

За ініціативи Валківської міської ради такий військово-патріотичний захід відбувся в рамках відзначення 80-х роковин звільнення населених пунктів нашої громади від фашистських окупантів у Другій Світовій війні.

15:28 15.09.2023

Спасибі вам за службу, рятувальники!

Напередодні професійного свята  - Дня рятівника, встановленого в Україні на відзначення значного внеску пожежників і аварійно-рятувальних формувань та служб у справу захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, колектив служби ДСНС Валківщини привітав перший заступник міського голови Ігор Нізельковський.

12:02 15.09.2023

80-ті роковини звільнення від нацистських окупантів відзначили у Костівському, Баранівському та Новомерчицькому старостинських округах

Покладанням квітів до пам’ятних знаків та братських могил вшанували пам’ять захисників рідного краю і відзначили 80-ті роковини визволення від нацистських окупантів у роки Другої світової війни жителі Баранівського, Новомерчицького та Костівського старостинських округів.​​​​​​

17:11 14.09.2023

Міністерство оборони України презентувало інформаційну пам'ятку «Родинам захисників»

Соціальний проєкт покликаний розʼяснити, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників і захисниць, та поінформувати членів сімей військових про канали комунікації із ЗСУ.

16:06 12.09.2023

Учора на Алеї Слави у Харкові назавжди попрощалися із захисником України, валківчанином Сергієм Березняком.  Офіційно підтверджено – Березняк Сергій Олександрович загинув під час виконання бойового завдання.

Учора на Алеї Слави у Харкові назавжди попрощалися із захисником України, валківчанином Сергієм Березняком. Офіційно підтверджено – Березняк Сергій Олександрович загинув під час виконання бойового завдання.

Більше місяця тому жахлива звістка сколихнула місто і всю Валківську громаду – загинув валківчанин Сергій Березняк - член карате спільноти, призер чемпіонату України з карате, тренер валківської команди «HAMMER KARATE TEAM», людина, яку знали і поважали у нашій громаді.

15:21 12.09.2023

Угоду про співпрацю 11 вересня 2023 року підписали Валківський міський голова Валерій Скрипніченко та міський голова гміни Голенюв (республіка Польща) Роберт Крупович

Польсько - українська господарча палата разом з урядом міста Голеньово Західнопоморського Воєводства, ГО «Центр розвитку місцевого самоврядування», ГО « Польсько - українська аграрна асоціація» самоврядування 11-12 вересня стали співорганізаторами польсько - українського форуму місцевого самоврядування «Місцева економіка».

10:36 12.09.2023