Дата: від до Скинути

На зустрічі міського голови Валерія Скрипніченка з сніжківцями люди піднімали актуальні питання.

Стосувалися вони вартості тарифів на послуги збирання та перевезення ТПВ, ремонту доріг та насипу біля підземного переходу, освітлення вулиць та під’їздів, оплати комунальних послуг через термінал, відновлення напруги в електромережі по вулиці,  земельні питання.

16:41 09.12.2021

Сьогодні ранок міського голови Валерія Скрипніченка розпочався із спілкування з юними науковцями, переможцями  обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна".

Вихованці гуртків ЦТКЕУМ, учні шкіл з Валок, Нового Мерчика та Шарівки Половик Аліна, Індик Карина, Задьорна Мілена, Андрущенко Ростислав та Степанов Михайло розповіли міському голові про свої наукові надбання з вивчення рідного краю, а він, у свою чергу, подякував обдарованій молоді та привітав з перемогою.

16:39 09.12.2021

Про підсумки роботи та плани на майбутнє. Про це та інше говорили чорнобильці на засіданні круглого столу.

Круглий стіл на тему «Чорнобиль – наші біль та пам’ять» пройшов сьогодні у Валках. В роботі заходу взяли участь представники спілки чорнобильців Валківської громади, члени молодіжної ради, представники міської влади, Ков’язького центру туризму і краєзнавства та гості: члени спілки чорнобильців Нововодолазької громади.

12:22 09.12.2021

Старости Валківської територіальної громади разом із міським головою Валерієм Скрипніченком сьогодні беруть  участь у  першому Харківському регіональному Форумі старост та голів громад.

У Харківській обласній філармонії, де відбувається Форум, встановлено сім локацій, на яких представлені практики роботи місцевих рад новоутворених районів та територіальних громад регіону.

11:43 08.12.2021

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань щодо погодження кандидатури на посаду старости Високопільського старостинського округу

Валківська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань щодо погодження кандидатури СКРИПНИКА Анатолія Юрійовича на посаду старости Високопільського старостинського округу.

10:40 08.12.2021

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань щодо погодження кандидатури на посаду старости Минківського старостинського округу.

Валківська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань щодо погодження кандидатури ОНОПЧЕНКО Наталії Вікторівни на осаду старости Минківського старостинського округу.

10:39 08.12.2021

Призначено проведення громадських слухань щодо погодження кандидатур на посади старост Високопільського та Минківського старостинських округів.

Відповідними розпорядженнями Валківського міського голови від 07 грудня цього року, а саме розпорядженнями №363 «Про громадські слухання» та №364 «Про громадські слухання» призначено проведення громадських слухань щодо погодження кандидатур на посади старост Високопільського та Минківського старостинських округів. Цими ж розпорядженнями затверджено персональний склад організаційних комітетів, що будуть займатись підготовкою та проведенням громадських слухань.

10:38 08.12.2021

Представників місцевого самоврядування привітали та нагородили грамотами.

Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування пройшли сьогодні у актовому залі Будинку дитячої та юнацької творчості. Представників місцевого самоврядування привітали своїми виступами аматори народної творчості народного дому «Іскра».

14:36 07.12.2021