Відбувся Чемпіонат Валківської МТГ з черліденгу

У відкритому Чемпіонаті Валківської міської територіальної громади з черліденгу взяли участь 13 команд  з трьох областей України - Харківської, Сумської та Полтавської.  У їх числі були й 4 колективи черлідерів з Валок. Фаворитом уже традиційно став наш колектив «Діамант», виборовши призові місця у різних вікових категоріях. Чемпіонат пройшов за підтримки Валківської міської ради, а організовували його Відділ культури, туризму, молоді та спорту Валківської міської ради і Валківська дитячо-юнацька спортивна школа «Спорт для всіх».

15:05 12.06.2023

Гордість нашої громади

Цьогоріч вісім випускників освітніх закладів нашої громади отримали найвищі учнівські відзнаки.

17:09 09.06.2023

День захисту дітей у Гонтів'ярському стпростинському окрузі

Святкові дійства для малечі з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Гонтів'ярському старостинському окрузі були організовані на двох локаціях - на базі місцевого ДНЗ "Малятко" та біля сільського клубу. Дітки залюбки долучались до спортивно-розважальної програми, малювали на асфальті, розважались, веселились, а також ласували приготовленими для них смаколиками.

13:26 02.06.2023

День захисту дітей у Ков'язькому старостаті

Яскраво й весело пройшло свято з нагоди Дня захисту дітей у Ков'ягах. Дітвору розважали кумедні аніматори. Організовані для малечі були також цікаві конкурси, ігри, розваги. А про подарунки для дітлахів попіклувалися місцеві підприємці.

13:18 02.06.2023

День захисту дітей у Новомерчицькому старостаті

У Новомерчицькому старостаті цікаве свято до Міжнародного дня захисту дітей допомогли організувати команда фонду допомоги соціально незахищеним громадянам Help Point Valky та місцеві підприємці.

12:01 02.06.2023