Дата: від до Скинути

Харківський регіональний центр з гідрометеорології попереджає про несприятливі погодні умови в Харківській області на 20-22 грудня.

Внаслідок переміщення циклону зі Скандинавії 19 - 20 грудня в Харківській області очікуються складні погодні умови: сніг, мокрий сніг, хуртовини, на дорогах ожеледиця. Утвориться сніговий покрив висотою до 8 см. 20 грудня вітер північно - західний 7 - 12 м/с, пориви 15 - 20 м/с.

09:55 20.12.2021

У Мельниковому місцеві жителі організували ремонт автошляху Валки – Камишувата.

Місцеві жителі, підприємці та ТОВ «Агротоп» разом організували ремонт дороги, що з’єднує села Мельникове та Вишневе. Задіяли власну техніку та своїми силами стали до роботи. Засипали сумішшю щебеню та піску ями на ділянці дороги понад 6 кілометрів.

17:08 16.12.2021

У краєзнавчому музеї можна було помилуватись мистецтвом витинанки

"Магія паперового мережива» - під такою назвою у Валківському краєзнавчому музеї пройшла зустріч із авторкою персональної виставки витинанок, учителькою Валківського ліцею імені О. Масельського Наталією Губською.

16:03 16.12.2021

Валківській дитячій бібліотеці – 75.

Саме в 1946 році було відкрито Валківську дитячу бібліотеку і перші її маленькі читачі взяли її перші книги з тоді ще небагатого фонду. Сьогодні фонд налічує понад 6 тисяч книг, а зареєстрованих читачів заклад має 1200 чоловік.

17:49 15.12.2021

У Новому Мерчику створять орган самоорганізації населення.

Для того, щоб самотужки вирішувати свої проблеми та зробити життя у селі комфортнішим, Мерчани вирішили створити представницький орган села. А для цього запросили до себе Олександра Міненкова, регіонального координатора взаємодії з громадськістю, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Харківській області.

15:01 15.12.2021

Звіт депутата Валківської міської ради VIII скликання Криворучки Олександра Валерійовича - 24.12.2021

Звіт депутата Валківської міської ради VIII скликання Криворучки Олександра Валерійовича відбудеться 24 грудня 2021 року о 10:00 в адміністративному приміщенні Гонтів’ярського старостату за адресою вулиця Центральна, будинок 7. Запрошуються усі бажаючі.

14:59 15.12.2021