13:33 28.09.2023
Новини
Молоді активісти Валківської громади стали учасниками стратегічної сесії "Не залишити нікого осторонь" від аналітичного центру Cedos та проекту U-LEAD, що пройшов за сприяння Валківської міської ради.
Захід провели експертки Анастасія Пустова та Аліна Хелашвілі.
Це була відверта розмова про цінності та потреби молоді, можливості громади для реалізації цих потреб, а також про стратегії розробки нових цікавих і важливих ідей і впровадження проектів. Спасибі Валківському ліцею ім. О. Масельського за всебічну підтримку цього заходу.
Особливо болючою ця смерть стала для жителів Баранівського старостинського округу. Адже тут 19 травня 1996 року Олександр народився, навчався у місцевій школі (нині – Баранівський ліцей).
17:56 27.09.2023
Андрій Миколайович провів урок Мужності для старшокласників. Спілкування з дітьми було відвертим, емоційно насиченим, адже Андрій Корсун проходив службу у лавах захисників України від збройної російської агресії, разом із побратимами воював з рашистами на Херсонському напрямку фронту.
16:01 27.09.2023
У Валках відкрито Цифровий освітній центр, обладнаний за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, з яким співпрацює Валківська міська рада, та за кошти Глобального партнерства в галузі освіти (GPE).
15:30 27.09.2023
Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради
Чотири питання було розглянуто на черговому засіданні виконавчого комітету Валківської міської ради.16:38 26.09.2023
Імідж відповідальної Валківської громади сприяє залученню нових донорів
До Валківської МТГ завітали представники громадської організації "ДЕСПРО" в межах реалізації проєкту "Підтримка відновлення України".15:53 25.09.2023
В громаді інспектували об’єкти, що реалізуються за кошти благодійних організацій
Валківська міська рада максимально залучає донорські організації для вирішення проблем громади, що значно збільшує кількість надання базових соціальних послуг та покращення стану інфраструктури.15:44 25.09.2023
Захід відбувся як черговий модуль в рамках реалізації проєкту «Людський вимір – ефективне управління за допомогою даних, співпраці та залучення громад»
13:11 25.09.2023
Народився Іван 24 жовтня 1992 року у Новому Мерчику, тут виріс, навчався в школі. Згодом здобував середню освіту у Валківському ліцеї та Шарівській школі.
15:42 21.09.2023
У Сидоренкове збирали кошти на облаштування Алеї Слави загиблим воїнам-землякам
Збір коштів організували під час благодійного концерту та ярмарку, які уже не вперше проводять сидоренківці.14:21 21.09.2023