Дата: від до Скинути

Другий місяць осені починається з особливої дати, яку на Валківщині називають Днем людей поважного віку.

Валківський міський голова Валерій Скрипніченко привітав ветеранський актив громади напередодні. У п’ятницю, на прохання активу голів первинних організацій, для підтримки ветеранського духу, була організована для валківчан пізнавальна поїздка до Опішні.

08:51 03.10.2022

Напередодні Всеукраїнського для бібліотек  відбулася зустріч Валківського міського голови Валерія Скрипніченка з працівниками бібліотечної сфери громади.

Цьогоріч День бібліотек ми відзначаємо в умовах воєнного стану. Більшість бібліотек сьогодні не лише обслуговують користувачів, проводять культурно-просвітницькі заходи, забезпечують мешканців громади і переселенців достовірною інформацією, а й перетворилися на волонтерські центри допомоги Збройним Силам України і внутрішньо переміщеним особам.

13:32 29.09.2022

Працівники Служби у справах дітей отримали ноутбук в рамках реалізації проєкту ЮНІСЕФ

У рамках проєкту ЮНІСЕФ «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни» Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» службі у справах дітей Валківської міської ради було надано благодійну допомогу (ноутбук) на безоплатній основі.  Дякуємо за співпрацю в інтересах дітей.

09:25 28.09.2022

Де минулого тижня видавали гуманітарку

У Валках видають гуманітарну допомогу у вигляді дитячого харчування від Благодійного фонду «Art Help», яку передав представник фонду Андрій Ніколаєнко.

11:23 27.09.2022