Дата: від до Скинути

Угоду про співпрацю 11 вересня 2023 року підписали Валківський міський голова Валерій Скрипніченко та міський голова гміни Голенюв (республіка Польща) Роберт Крупович

Польсько - українська господарча палата разом з урядом міста Голеньово Західнопоморського Воєводства, ГО «Центр розвитку місцевого самоврядування», ГО « Польсько - українська аграрна асоціація» самоврядування 11-12 вересня стали співорганізаторами польсько - українського форуму місцевого самоврядування «Місцева економіка».

10:36 12.09.2023

Урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю!

21:08 09.09.2023

Команда МКЧХ у Валківській громаді - для допомоги сім’ям, чиї рідні зникли безвісти чи перебувають у полоні.

Серед усіх руйнувань, спричинених збройним конфліктом, розірвані родинні зв`язки завдають найбільше болю. Доки родини шукають відповіді на запитання про долю та місцезнаходження їхніх близьких, вони повсякчас залишаються сам на сам із низкою власних проблем, у тому числі, юридичних, фінансових та психологічних.

11:36 06.09.2023