Дата: від до Скинути

Валківська МТГ обрана ЮНІСЕФ до пілотних громад на Харківщині для комплексної і довгострокової співпраці

Команда  представників Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з робочим візитом відвідала Валківську громаду. Саме Валківська МТГ була обрана до числа пілотних на Харківщині для комплексної співпраці з ЮНІСЕФ, зважаючи на кілька вже успішно реалізованих з цим фондом проєктів у громаді, а також загалом позитивний інвестиційний імідж нашої громади, як такої, що прагне розвитку і якісних змін.

09:31 27.07.2023

Сталий розвиток громади на прикладі європейських партнерів

Круглий стіл «Сталий розвиток громади на прикладі європейських партнерів» провели сьогодні освітяни Валківщини. Своїми враженнями, емоціями, а головне – набутим досвідом та тим, як його можна використати у власній роботі, поділились учасники навчального візиту делегації представників громад Харківщини до Республіки Польща.

17:52 26.07.2023

До Міжнародного дня шахів у Валках відбувся шаховий турнір

Сьогодні з нагоди Міжнародного дня шахів у Валках відбувся шаховий турнір, організований відділом культури, туризму, молоді та спорту Валківської міської ради. Його учасниками стали 15 шахістів – члени шахово-шашкового гуртка «Ветеран» відділення денного перебування людей похилого віку Центру надання соціальних послуг Валківської міської ради, шахового клубу «Дебют» Нововодолазької громади та ГО «Свідома молодь плюс» (Старий Мерчик).

17:46 20.07.2023

Позачергова сесія міської ради

Під час пленарного засідання позачергової ХХХVІІ сесії Валківської міської ради VІІІ скликання, що відбулося сьогодні, 18 липня, депутати:

17:37 18.07.2023

Міський голова Валерій Скрипніченко привітав бухгалтерів громади з професійним святом

Напередодні Дня бухгалтера, який  в Україні відзначається 16 липня, міський голова Валерій Скрипніченко запросив до залу засідань міської ради кращих у громаді фахівчинь цієї справи. Щоб подякувати за наполегливу, відповідальну, копітку працю, без якої неможлива робота жодного підприємства чи організації.

15:30 14.07.2023

ХЕЛП-ПОІНТ: ЦЕНТР ДЛЯ ВСІХ

Хелп-Поінт – центр комплексної допомоги, де проводяться різні заняття для всіх вікових груп валківчан та жителів громади. Фахівцями центру розроблені цикли студій, розраховані на два місяці, для роботи з постійними групами. Це дає змогу дати комплексні знання та навички, а відвідувачам – розпланувати свої візити завчасно і бути присутніми на більшості занять та зустрічей.

16:44 12.07.2023