Дата: від до Скинути

Люди сильні не лише духом, а й талантом відкривали свої творчі здібності на заході, який вперше був організований на Валківщині під назвою  - творча скарбничка «Почуй себе у цьому світі».

В Міжнародний день інвалідів декламували власні вірші, співали пісень, розповідали гуморески, презентували  власні доробки.

19:19 03.12.2021

У Валківській лікарні новий керівник

Рішенням XIX сесії Валківської міської ради депутати затвердили на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВАЛКІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» КОВАЛЬОВА Артема Миколайовича.

11:19 03.12.2021

Про заготівлю та реалізацію хвойних насаджень у період підготовки до нового 2022 року.

У зв’язку з посиленням Державною екологічною інспекцією України заходів державного нагляду (контролю), прохаємо усіх жителів та суб’єктів господарювання Валківської міської територіальної громади дотримуватися вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі, реалізації хвойних насаджень в період підготовки до нового 2022 року.

16:31 02.12.2021

"Від поля до столу" - під такою назвою запрацює кооперативна система з реалізації сільськогосподарської продукції

У Валках запустили проєкт під назвою «Створення бізнес-інкубатору і мережі збутових сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на території Валківської громади», який здобув перемогу у обласному конкурсі проєктів місцевого та регіонального обласного конкурсу «Разом у майбутнє».

16:11 29.11.2021