13:37 08.11.2023
Новини
Євгеній Корсун народився 1-го грудня 2000 року у місті Люботин Харківського району. Згодом його родина переїхала на Валківщину - до села Олександрівка. Саме тут і пройшли дитячі та юнацькі роки Євгенія.
Учасників змагань з мотоциклетного спорту цими вихідними приймала Валківська громада.
Уже 14-й раз обласні змагання з мотокросу проходять у нас за підтримки Валківської міської ради.09:00 07.11.2023
Валківська громада отримала допомогу від польських друзів
Валківська міська рада продовжує і розширює співпрацю з міжнародними благодійними організаціями. Сьогодні до нашої громади прибула вантажівка з Польщі.15:51 06.11.2023
Як повідомив начальник відділу освіти Іван Горошко, найближчим часом має надійти ще й мультимедійний проектор теж для цього ж класу.
14:16 06.11.2023
У першу неділю листопада в Україні відзначається День працівників соціальної сфери, фахівців, на яких покладена дуже відповідальна місія – дбати про людей з непростою долею, допомагати їм долати життєві труднощі, додавати віри і впевненості у завтрашньому дні.
20:51 04.11.2023
Більше 3 мільйонів гривень виділили депутати з бюджету громади для підтримки Сил оборони України
Відповідно до рішень, ухвалених на засіданні чергової ХL сесії Валківської міської ради VІІІ скликання, ці кошти будуть направлені на придбання:20:38 04.11.2023
Народний депутат України Юлія Світлична сьогодні з робочою поїздкою відвідала Валківську громаду.
У центрі уваги перебували питання соціального захисту та роботи відповідних служб громади.18:00 02.11.2023
Дві територіальні громади Харківщини візьмуть участь у пілотному проєкті щодо їх відновлення – повідомила голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, яка взяла участь у форумі з планування відновлення на місцевому рівні, який нещодавно відбувся у Києві.
13:29 02.11.2023
Народився Віталій Дьяченко 1 червня 2001 року в селі Огульці на Валківщині. Невдовзі його родина змінила місце проживання, переселившись до Губщини, а потім до Мельникового, де й пройшли дитячі та юнацькі роки Віталія.
16:29 31.10.2023
Напередодні Дня автомобіліста та дорожника, який щорічно відзначають в останню неділю жовтня, міський голова Валерій Скрипніченко зустрівся з трудовими колективами підприємств громади, які займаються ремонтом і обслуговуванням доріг, та зі спеціалістами, які працюють на автомобілях та спецтехніці в КП «Благоустрій» і КУ «Місцева служба комунальної власності».
14:22 27.10.2023