Дата: від до Скинути

Призначено проведення громадських слухань щодо погодження кандидатур на посади старост Високопільського та Минківського старостинських округів.

Відповідними розпорядженнями Валківського міського голови від 07 грудня цього року, а саме розпорядженнями №363 «Про громадські слухання» та №364 «Про громадські слухання» призначено проведення громадських слухань щодо погодження кандидатур на посади старост Високопільського та Минківського старостинських округів. Цими ж розпорядженнями затверджено персональний склад організаційних комітетів, що будуть займатись підготовкою та проведенням громадських слухань.

10:38 08.12.2021

Представників місцевого самоврядування привітали та нагородили грамотами.

Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування пройшли сьогодні у актовому залі Будинку дитячої та юнацької творчості. Представників місцевого самоврядування привітали своїми виступами аматори народної творчості народного дому «Іскра».

14:36 07.12.2021

До уваги населення. Звітують депутати.

Сьогодні, 07 грудня, о 17.30 годин, у приміщенні народного дому «Іскра» відбудеться звіт про роботу депутатів Валківської міської ради VIII скликання Холодного Олександра Миколайовича та Холодної Оксани Михайлівни.

10:11 07.12.2021

Вітання Валківського міського голови з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Шановні мешканці Валківської громади, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, представники органів самоорганізації населення та громадських організацій, працівники та ветерани органів міцевого самоврядування!

10:08 07.12.2021

Грамотами Богодухівської районної ради нагороджені представники Валківської громади

Напередодні Дня місцевого самоврядування у Богодухівському міському будинку культури пройшли урочисті заходи. У святковому зібранні взяли участь і представники Валківської громади на чолі з міським головою Валерієм Скрипніченком.

14:26 06.12.2021

Як відзначають День Збройних сил України

У молодіжному хабі «Розвиток» до Дня Збройних сил України пройшла виставка дитячих робіт під гаслом: «Дякуємо захисникам!», а у бібліотеках громади сьогодні тривають тематичні книжкові виставки. Зокрема, Валківська публічна бібліотека підготувала книжкову виставку- вшанування «Від «володарів степу» до «кіборгів». Як пояснюють організатори виставки, знайомство на абонементі книгозбірні з тематичною експозицією – це прекрасна нагода перегорнути сторінки історії, зануритися в неймовірну атмосферу героїчних часів козацької доби та сьогодення. Також бажаючі відвідати виставку можуть дізнатися з книжкових видань більше цікавого про наше славне козацтво і сучасних захисників української держави.

14:22 06.12.2021

МАКСИМ МОСКВІН – ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

За високі спортивні досягнення, значний вклад у підняття рейтингу України у світовій спільноті 3 грудня 2021 року під час урочистих заходів у Богодухові, присвячених Дню місцевого самоврядування, валківчанину МОСКВІНУ Максиму Руслановичу, майстру спорту України з важкої атлетики, присвоєно звання – Почесний громадянин Богодухівського району.

09:16 06.12.2021