Дата: від до Скинути

Захисник України із селища Ков’яги Каплуновський Сергій Леонідович відзначений нагородою (посмертно)

Сьогодні 26 жовтня 2023 року   начальник І відділу Богодухівського РТЦКСП м. Валки Володимир Обихвост разом із Валківським міським головою Валерієм Скрипніченком, радником міського голови з питань підтримки військовослужбовців та членів їх сімей Андрієм Корсуном вручили нагороду мамі  загиблого земляка Лідії Іванівні.

11:38 26.10.2023

БО «I.P.A.S.» і програма «Доброхаточка»  подарували свято нашим особливим діткам

БО «I.P.A.S.» і програма «Доброхаточка» подарували свято нашим особливим діткам

Чудовий настрій і цікаві розваги подарували діткам громади, які перебувають на обліку в інклюзивно-ресурсному центрі та отримують освіту за інклюзивною формою навчання, благодійна організація «Міжнародна служба громадської допомоги» (I.P.A.S.) і програма «Доброхаточка».

15:57 25.10.2023

25 жовтня відзначають День військового капелана в Україні

Військові капелани в Україні виконують дуже важливу роль. Словом і вчинком, порадою й увагою, добротою та співчуттям вони оберігають душі бійців, зцілюючи їхні невидимі рани. Вони є не лише духовною, а й психологічною підтримкою для наших захисників.

11:33 25.10.2023

Валківська МТГ долучилася до участі в експериментальному проєкті «Помічник ветерана».

Валківська МТГ разом з іще сімома громадами Харківської області (Богодухівською, Балаклійською, Красноградською, Лозівською, Харківською, Чугуївською та Пісочинською) долучилася до участі в експериментальному проєкті «Помічник ветерана».

14:56 24.10.2023

Євроаудит Валківської громади очима польських друзів задля майбутньої співпраці

Євроаудитом Валківської громади щодо можливостей, здобутків, проблем і напрямків потенційної співпраці образно назвав міський голова Валерій Скрипніченко програму перебування бургомістра польської гміни Голенюв Роберта Круповича та його радника Юзефа Казанецького на Валківщині.

16:14 23.10.2023