З наступного понеділка старшокласники переходять на дистанційне навчання

Сьогодні відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій стосовно організації освітнього процесу в закладах освіти на території громади, яке терміново скликав міський голова Валерій Скрипніченко.

14:40 28.01.2022

ЗИМОВІ КЛОПОТИ: ЯКЩО РАЗОМ, ТО ЗДОЛАЄМО ВСЕ

Про те, хто і як розчищає від снігових заметів нашу громаду розповіла начальник відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури міської ради Марина Редько.

17:39 26.01.2022

У Сніжкові мешканці семи багатоквартирних будинків створили та зареєстрували ОСББ.

Сьогодні відбулася робоча зустріч міського голови Валерія Скрипніченка з головою новоствореного ОСББ «Житлово-комунальний сервіс с. Сніжків» Оксаною Таран. На зустрічі також присутня була начальник відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури міської ради Марина Редько.

16:42 25.01.2022