Валківську громаду відвідали представники ЮНІСЕФ

Надання яких послуг необхідно організувати в громаді, щоб комплексно підтримати сім’ї з дітьми. Про це йшлося під час зустрічі представників дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) з місцевою владою,  керівниками та спеціалістами відповідних соціальних служб і комунальних установ Валківської міської ради.

16:44 21.06.2023

Районна КТЕБ заборонила купання і масовий відпочинок населення на водних об’єктах

Рішенням чергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району впродовж літнього періоду ЗАБОРОНЕНО використання водних об’єктів, розташованих в межах територіальних громад Богодухівського району, для купання, масового відпочинку населення.

16:33 19.06.2023

"Ми - майбутнє України" – під такою назвою відбулося свято у Серпневому, яке підготували діти

Юні таланти села підготували концертну програму за участю ВІА «Осінній вечір» (керівник Оскар Мезерний), бандуристок (керівник Юлія Мушеманська) та танцівниць колективу «Діамант» (керівник Таміла Кропивка).

14:05 19.06.2023

Міський голова Валерій Скрипніченко провів виїзний прийом громадян у Мельниківському старостаті

Відповідно до графіка проведення виїзних прийомів громадян у старостатах громади міський голова Валерій Скрипніченко сьогодні поспілкувався з жителями Мельниківського старостинського округу.

10:11 16.06.2023

Міський голова Валерій Скрипніченко провів наради з важливих питань.

Важливі питання, що стосувалися сфер соціального захисту, екологічної безпеки, підготовки до наступного опалювального періоду, наповнення бюджету громади, комунальної власності були розглянуті під час нарад, які з заступниками та керівниками ряду служб міської ради провів Валківський міський голова Валерій Скрипніченко.

09:59 16.06.2023