Дата: від до Скинути

Сьогодні Валківська міська рада отримала від Міжнародного Комітету Червоного Хреста офісну техніку та меблі. Призначені вони для облаштування у Валках (вул. Харківська,7, приміщення старої школи) кімнати психологічної та психосоціальної підтримки.

17:03 04.12.2023

Громада візьме участь у конкурсі на отримання гранту для встановлення сучасного відеоспостереження по вул. Харківській у Валках.

За сприяння міської ради Валківська громада з вересня цього року долучилась до участі у проекті «Жінки. Безпека: відповідь на виклики воєнного часу», що виконується Українським Жіночим Фондом за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

15:59 01.12.2023

Напередодні Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями у Валківській громаді відбулася традиційна спартакіада «Сильні духом»

У адаптованих спортивних змагання активну участь взяли представники ГО «Товариства інвалідів», де показали гарні результати у таких видах спорту як дарц, шахи та стрільба з пневматичної гвинтівки.

15:41 01.12.2023

1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Про те, що синдром набутого імунодефіциту — дуже серйозне і складне захворювання, чули всі. СНІД — це вже пізня стадія інфекція, яка спричиняється вірусом імунодефіцитом людини (ВІЛ).  Під час неї імунітет людини стає надто слабким, щоб боротися з певними видами пухлин і інфекцій. У більшості людей, інфікованих ВІЛ, СНІД не розвивається за вчасного та правильного

12:33 01.12.2023

Дитяче відділення Валківської ЦРЛ отримало нову побутову техніку від благодійників.

За сприяння Валківської міської ради тривають роботи з осучаснення Валківської ЦРЛ. Одним із пріоритетних об’єктів є зараз приміщення дитячого відділення лікарні. Разом із ремонтними роботами здійснюється оснащення відділення сучасною технікою. Зокрема, побутовою – для максимальної зручності маленьких пацієнтів та їх матусь.

17:49 30.11.2023

Пам’ять про ще трьох загиблих захисників сьогодні вшанували на Алеї Слави у Валках.

До 69-ти наших полеглих Героїв-земляків, чиї імена увіковічнені на цьому меморіальному місці, додалися стели з портретами Яценка Олександра Володимировича, Алексеєнка Віталія Олександровича та Острогіна Юрія Миколайовича.

16:42 30.11.2023

У нашій громаді реалізується проєкт «Проведення акції «16 днів проти насильства» в умовах воєнного стану в Олександрівському безпечному просторі».

Мета проекту – надати комплексну допомогу жінкам та дівчатам, які постраждали внаслідок воєнних дій в Україні та сприяти підвищенню рівня обізнаності щодо домашнього та гендерно зумовленого насильства і шляхів його попередження.

16:19 29.11.2023

У межах реалізації проєктів «Спецтехніка на сторожі безпеки та захисту людини» та «Людський вимір: інклюзивні дані для стабільності та розвитку» Валківська громада отримала гідравлічний дисковий обрізувач дерев

За результатами співпраці Міжнародної організації з міграції (МОМ), фонду розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» та сектору з питань організаційно-інформаційного забезпечення та зв"язків з громадськістю Валківської міської ради КУ «Місцева служба комунальної власності» отримала гідравлічний дисковий обрізувач дерев навісний SF-6000 на трактор.

16:08 29.11.2023

Два проекти реалізовані у нашій громаді за результатами участі в цьогорічних обласних конкурсах та отриманих у них перемогах

В обласному конкурсі міні-проектів «Ефективна медицина в громаді» перемогу здобув проект «Створення центру громадсько-сільської реабілітації на базі КНП «Валківська центральна районна лікарня». Завдяки його реалізації для облаштування реабілітаційного центру у Валківській ЦРЛ закуплено спеціального медичного обладнання на загальну суму 986 тис. 666 грн. З цієї суми відповідно до умов конкурсу 690 тис. 666 грн  профінансував обласний бюджет, 246 тис. грн – Валківська міська рада і 50 тис. грн – партнери проекту -  СТОВ " Ніка".

13:51 29.11.2023

Більше року за сприяння Валківської міської ради у нашій громаді працює проект "Комплексна гуманітарна допомога постраждалим ВПО та найбільш уразливим категоріям населення України".

Реалізується він Hilfswerk International (Австрія) у партнерстві з громадською організацією СТАН STAN (Україна). Його мета -  надання комплексної гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території громади та найбільш уразливим категоріям населення Валківщини.

11:56 29.11.2023