Дата: від до Скинути

Представники Hilfswerk International перевірили, як у нашій громаді працюють започатковані спільні проєкти

Представники Hilfswerk International - австрійської благодійної організації, що займається співпрацею заради розвитку та наданням гуманітарної допомоги, завітали до Валківської МТГ, щоб пересвідчитися в тому, як працюють уже започатковані у нас спільні проєкти.

13:41 09.08.2023

Безпечний простір об’єднує старомерчан

Соціальний проєкт «Безпечний простір для жінок та дівчат» припав до душі багатьом старомерчанам. Сюди залюбки приходять як жінки різного віку, так і молодь. Бо кожен знаходить тут активності за інтересами та необхідну допомогу і підтримку.

16:14 02.08.2023

Валківська МТГ обрана ЮНІСЕФ до пілотних громад на Харківщині для комплексної і довгострокової співпраці

Команда  представників Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з робочим візитом відвідала Валківську громаду. Саме Валківська МТГ була обрана до числа пілотних на Харківщині для комплексної співпраці з ЮНІСЕФ, зважаючи на кілька вже успішно реалізованих з цим фондом проєктів у громаді, а також загалом позитивний інвестиційний імідж нашої громади, як такої, що прагне розвитку і якісних змін.

09:31 27.07.2023

Сталий розвиток громади на прикладі європейських партнерів

Круглий стіл «Сталий розвиток громади на прикладі європейських партнерів» провели сьогодні освітяни Валківщини. Своїми враженнями, емоціями, а головне – набутим досвідом та тим, як його можна використати у власній роботі, поділились учасники навчального візиту делегації представників громад Харківщини до Республіки Польща.

17:52 26.07.2023

До Міжнародного дня шахів у Валках відбувся шаховий турнір

Сьогодні з нагоди Міжнародного дня шахів у Валках відбувся шаховий турнір, організований відділом культури, туризму, молоді та спорту Валківської міської ради. Його учасниками стали 15 шахістів – члени шахово-шашкового гуртка «Ветеран» відділення денного перебування людей похилого віку Центру надання соціальних послуг Валківської міської ради, шахового клубу «Дебют» Нововодолазької громади та ГО «Свідома молодь плюс» (Старий Мерчик).

17:46 20.07.2023