Дата: від до Скинути

У рамках підготовки до відзначення Дня захисників України відбулася зустріч радника Валківського міського голови Андрія Корсуна з учнями 9-11 класів та вчителями Олександрівського  ліцею.

У рамках підготовки до відзначення Дня захисників України відбулася зустріч радника Валківського міського голови Андрія Корсуна з учнями 9-11 класів та вчителями Олександрівського ліцею.

Андрій Миколайович провів урок Мужності для старшокласників. Спілкування з дітьми було відвертим, емоційно насиченим, адже Андрій Корсун проходив службу у лавах захисників України  від збройної російської агресії, разом із побратимами воював з рашистами на Херсонському напрямку фронту.

16:01 27.09.2023

«СпівДія заради дітей» надає послугу "Доступ до цифрової освіти та онлайн навчання" у Валківській громаді.

У Валках відкрито Цифровий освітній центр, обладнаний за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, з яким співпрацює Валківська міська рада, та за кошти Глобального партнерства в галузі освіти (GPE).

15:30 27.09.2023

В громаді інспектували об’єкти, що реалізуються за кошти благодійних організацій

Валківська міська рада  максимально залучає донорські організації для вирішення проблем громади, що значно збільшує кількість надання базових соціальних послуг та покращення стану інфраструктури.

15:44 25.09.2023

Дев’ять громад Харківщини, серед яких і Валківська, успішно захистили проєктні ідеї перед представниками Міжнародної організації міграції та Харківської обласної військової адміністрації.

Захід відбувся як черговий модуль в рамках реалізації проєкту «Людський вимір – ефективне управління за допомогою даних, співпраці та залучення громад»

13:11 25.09.2023

Болюча звістка про загибель молодого воїна знову сколихнула громаду. 18 вересня 2023 року мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув наш земляк Рєзнік Іван Сергійович.

Народився Іван 24 жовтня 1992 року у Новому Мерчику, тут виріс, навчався в школі. Згодом здобував середню освіту у Валківському ліцеї та Шарівській школі.

15:42 21.09.2023

У Валківській ЦРЛ невдовзі запрацює сучасний ангіограф, яким можуть похвалитися далеко не всі обласні заклади охорони здоров'я

За сприяння народного депутата України Олексія Красова та співфінансування Валківської міської ради для Валківської ЦРЛ придбано дороговартісний сучасний ангіограф – прилад для виявлення та усунення патології кровоносних судин. Як триває процес підготовки приміщення до встановлення обладнання і що загалом робиться зараз у нашій лікарні для підвищення якості і розширення спектру надання медичних послуг населенню, Олексію Красову, керівнику громади Валерію Скрипніченку та очільникам Богодухівського району Анатолію Рисцову і Юрію Яцині розповів директор КНП «Валківська ЦРЛ» Артем Ковальов.

16:42 19.09.2023