Дата: від до Скинути

30 жовтня Валківська громада попрощалася з іще одним захисником України - Дьяченком Віталієм Борисовичем.

Народився Віталій Дьяченко 1 червня 2001 року в селі Огульці на Валківщині. Невдовзі його родина змінила місце проживання, переселившись до Губщини, а потім до Мельникового, де й пройшли дитячі та юнацькі роки Віталія.

16:29 31.10.2023

Міський голова Валерій Скрипніченко привітав автомобілістів та дорожників громади з професійним святом

Напередодні Дня автомобіліста та дорожника, який щорічно відзначають в останню неділю жовтня, міський голова Валерій Скрипніченко зустрівся з трудовими колективами підприємств громади, які займаються ремонтом і обслуговуванням доріг, та зі спеціалістами, які працюють на автомобілях та спецтехніці  в КП «Благоустрій» і КУ «Місцева служба комунальної власності».

14:22 27.10.2023

Стан забезпечення Валківської ЦРЛ новим обладнанням перевірили народні депутати та керівництво області й району

Сьогодні  Валківську громаду з робочою поїздкою відвідали народні депутати України Олексій Красов, Юлія Гришина та Володимир Воронов, а також заступниця начальника Харківської ОВА з медичних питань Олена Логвінова та голова Богодухівської РВА Анатолій Рисцов.

17:47 26.10.2023

Захисник України із селища Ков’яги Каплуновський Сергій Леонідович відзначений нагородою (посмертно)

Сьогодні 26 жовтня 2023 року   начальник І відділу Богодухівського РТЦКСП м. Валки Володимир Обихвост разом із Валківським міським головою Валерієм Скрипніченком, радником міського голови з питань підтримки військовослужбовців та членів їх сімей Андрієм Корсуном вручили нагороду мамі  загиблого земляка Лідії Іванівні.

11:38 26.10.2023

БО «I.P.A.S.» і програма «Доброхаточка»  подарували свято нашим особливим діткам

БО «I.P.A.S.» і програма «Доброхаточка» подарували свято нашим особливим діткам

Чудовий настрій і цікаві розваги подарували діткам громади, які перебувають на обліку в інклюзивно-ресурсному центрі та отримують освіту за інклюзивною формою навчання, благодійна організація «Міжнародна служба громадської допомоги» (I.P.A.S.) і програма «Доброхаточка».

15:57 25.10.2023

25 жовтня відзначають День військового капелана в Україні

Військові капелани в Україні виконують дуже важливу роль. Словом і вчинком, порадою й увагою, добротою та співчуттям вони оберігають душі бійців, зцілюючи їхні невидимі рани. Вони є не лише духовною, а й психологічною підтримкою для наших захисників.

11:33 25.10.2023