До громади надійшла речова гуманітарна допомога для переселенців.

Валківська міська рада продовжує опікуватись тимчасово переміщеними особами. За ініціативи міської ради сьогодні в громаду надійшла допомога від Гуманітарна місія «Проліска» за підтримки UNHCR Ukraine Агенства ООН у справах біженців  в Українів у вигляді простирадл, матраців, подушок та гігієнічних наборів.

16:49 11.05.2022

Фінансування з місцевих бюджетів в умовах воєнного стану стало обмеженим.

Постановою Кабінету Міністрів України від 03 травня 2022 року №520 внесено зміни до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану.

15:54 11.05.2022

ПРО РОБОТУ КП «ВОДА»

За повідомленням КП «Вода», відсутність води вчора у місті була викликана аварійною ситуацією на вулиці Гоголя. В найкоротші терміни проблему усунули та запустили водозабір.

15:50 11.05.2022

Працівники місцевої служби комунальної власності дбають про благоустрій населених пунктів громади.

Напередодні Дня пам’яті та примирення наводять лад біля пам’ятників та меморіалів, фарбують. Вздовж доріг та газонів обкошують зелень, висаджують квіти на клумби.

14:26 06.05.2022