Шість велосипедів отримав Центр надання соціальних послуг

Шість велосипедів отримав Центр надання соціальних послуг Валківської міської ради завдяки БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „СТАБІЛІЗЕЙШЕН СУППОРТ СЕРВІСЕЗ». Передані вони соціальним робітникам для зручності в їх роботі.

15:53 26.01.2024

Продовжуємо допомагати ЗСУ

Чергова партія безпілотних літальних апаратів (БПЛА), придбана за кошти міського бюджету, передана нашим захисникам.

15:09 26.01.2024

У Валківській центральній лікарні обладнали ангіографічне відділення

Обладнання для нового відділення вдалося закупити завдяки співпраці із Фондом «Emerland» зі Швейцарії та народних депутатів Олексія Красова, Юлії Гришиної, Володимира Воронова. А також за співфінансування Валківської міської ради та лікувальної установи.

22:20 19.01.2024

Організовуємо роботу Центру життєстійкості та вдосконалюємо послуги служби раннього втручання

Сьогодні міський голова Валерій Скрипніченко, його заступниця Ольга Борщ, керівники та спеціалісти соціальних служб громади, Центру первинної медико-санітарної допомоги разом із в. о. директора Департаменту соціального захисту населення Харківської ОВА Тетяною Печерою та виконавчою директоркою благодійного фонду «Інститут раннього втручання», президенткою Української асоціації раннього втручання Ганною Кукурузою під час зустрічі обговорили питання щодо організації роботи в громаді Центру життєстійкості, а також вдосконалення роботи служби раннього втручання, послуги якої у нас надаються вже більше 6 років.

21:08 19.01.2024