Цифровий освітній центр розпочав роботу ще в одному ліцеї громади

Власний простір, облаштований гаджетами для навчання, комфортними меблями, настільними іграми та цікавою літературою для проведення часу з користю, відтепер мають школярі ще одного ліцею нашої громади.

15:07 12.02.2024

Денний центр соціально-психологічної допомоги з кризовою кімнатою відкрито у нашій громаді.

Це доступний та безпечний простір для постраждалих від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, де в комфортних умовах такі люди можуть отримати комплексну безоплатну допомогу.

12:56 09.02.2024

Відбулося чергове засідання робочої групи з оцінки потреб та планування відновлення і розвитку Валківської громади.

В обговоренні, яке пройшло під головуванням очільника громади Валерія Скрипніченка, взяли участь представники структурних підрозділів ради, а також керівники та спеціалісти комунальних підприємств громади.

17:23 08.02.2024

Продовжуємо допомагати нашим захисникам

П’ять  квадрокоптерів DJI Mavic 3, придбаних за кошти міського бюджету,  сьогодні передані представникам військової частини,  яка боронить нашу землю від ворога на Донеччині.

16:28 08.02.2024

Спортивні новини громади

Сьогодні на базі ДЮСШ" Спорт для всіх" відбулась зустріч з футболістами (ветеранами) команди " Маяк" Валки", учасниками районних, обласних та всеукраїнських змагань.

18:35 02.02.2024