Дата: від до Скинути

Вітання Валківського міського голови Валерія Скрипніченка  з Днем української державності

Вітання Валківського міського голови Валерія Скрипніченка з Днем української державності

Шановні жителі Валківської громади, прийміть щирі вітання з нагоди Дня Української Державності! Символічно, що це благословенне свято ми відзначаємо в День хрещення Київської Русі-України. День Української Державності - це можливість для кожного з нас згадати історію своєї країни. За свою державність українці боролися завжди - мужньо, відчайдушно, до останнього. Продовжуємо це робити й зараз, кожен на своєму фронті. Це день, коли ми віддаємо шану нашим волелюбним предкам, які боролися за свободу і незалежність України, і всім, хто зараз бореться на фронті. Це день, коли ми об’єднуємося й висловлюємо свою вірність Україні. З Днем Української Державності! Честь і слава Героям! Слава Україні! Валерій Скрипніченко, Валківський міський голова.

10:58 15.07.2024

Шкільна еліта нашої громади

Шкільну еліту нашої громади сьогодні запросили до залу засідань Валківської міської ради, щоб відзначити найкращих учнів, котрі своїми знаннями та наполегливістю досягли значних успіхів у навчанні.

15:04 11.07.2024

Наш земляк Микола Миколайович ДОРОШ із Валок нагороджений відзнакою Президента «За оборону України»

За інформацією Харківського обласного ТЦК та СП, молодший сержант Микола Дорош у складі  209-го окремого батальйону сил територіальної оборони ЗСУ виконував бойові завдання за призначенням на різних ділянках фронту, серед іншого - на Донецькому і Лиманському. Неодноразово безпосередньо брав участь у бойових діях, ніколи не відмовлявся і добровільно йшов на “нуль”. Під час виконання бойових завдань проявив хоробрість, професіоналізм, розумну ініціативу. Є зразком для інших.

17:10 09.07.2024

БЕЗБАР’ЄРНИЙ СЛОВНИК – ПОСІБНИК ДЛЯ  ТОЛЕРАНТНОГО СПІЛКУВАННЯ

БЕЗБАР’ЄРНИЙ СЛОВНИК – ПОСІБНИК ДЛЯ ТОЛЕРАНТНОГО СПІЛКУВАННЯ

Російськомовна абревіатура «бомж» (без определенного места жительства)  з роками набула негативного та образливого відтінку. Водночас і «безхатько»/«безхатченко» звучить так, ніби людина ніколи не жила у приміщенні, не мала роботи, сім’ї, ніби це той спосіб життя, який її влаштовує. В цих словах можна простежити своєрідну легковажність, що не стосується ситуації, коли людина опинилась без даху над головою через обставини, які від неї не залежали.

10:31 09.07.2024

Міський голова Валерій Скрипніченко привітав з професійним святом колектив відділення поліції № 1 Богодухівського РВП

Міський голова Валерій Скрипніченко під час урочистостей з нагоди Дня Національної поліції України привітав колектив відділення поліції № 1 Богодухівського РВП з обслуговування Валківської та Коломацької територіальних громад.

14:02 05.07.2024

ГО «Освічена ініціатива» - продовжуємо співпрацю

Про перспективи, напрямки та розширення співпраці з ГО «Освічена ініціатива» - акредитованого партнера Гуманітарного фонду для України Управління ООН з координації гуманітарних справ (UN OCHA UHF) - йшлося під час зустрічей представників організації з керівництвом громади.

13:28 04.07.2024