Дата: від до Скинути

Висловлюємо щирі співчуття старості Петренку Миколі Андрійовичу з приводу смерті батька.

Валківська міська рада та організація ветеранів Валківської міської територіальної громади висловлює щирі співчуття та слова підтримки старості Петренку Миколі Андрійовичу з приводу непоправної втрати – смерті батька Андрія Миколайовича. Сумуємо разом з Вами. Світла пам’ять.

12:52 12.10.2021

Валківські каратисти забрали призові місця на Кубку України, а група танцювального колективу “HOLD THE RHYTHM» виграла Гран-Прі Міжнародного фестивалю.

Призові місця з Кубку України з Карате-Шотокан забрали талановиті валківчани у складі харківської команди, яка здобула перше місце серед всіх областей України.

16:27 11.10.2021