Нову техніку отримала Валківська первинка

Автопарк Валківського центру первинної медико-санітарної допомоги нещодавно поповнився новенькою автівкою «NISSAN QASHQAI». Наша громада  - у двадцятці тих на Харківщині, для яких ці автомобілі були придбані за кошти Японського агентства міжнародного співробітництва та Уряду Японії. Передача автомобілів директорам медичних закладів відбулася за участі начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова.

08:49 12.06.2024

Відкриття Перших спортивних ігор серед старостинських округів Валківської МТГ

В Олександрівці відбулося відкриття Перших спортивних ігор серед старостинських округів Валківської міської територіальної громади. Участь у них взяли чотири команди юних спортсменів з Олександрівки, Благодатного, Сидоренкового та Серпневого.

16:33 10.06.2024

Відкриття виставки ляльок-мотанок «Берегиня Валківщини» працівників закладів дошкілля

Сповнену української ідентичності, сакрального змісту, творчого натхнення виставку «Берегиня Валківщини» підготували працівники 22 закладів дошкільної освіти нашої громади. На ній представлені ляльки-мотанки, виготовлені майстровитими руками працівників дошкілля.

11:12 05.06.2024

Акцію «День здоров’я провели сьогодні у Валківській громаді фахівці Харківського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Присвячений він був Дню здорового харчування і відмови від надмірностей у їжі, який у ряді країн світу відзначається на початку червня.

15:37 04.06.2024