Вітання Валківського міського голови Валерія Скрипніченка з Днем української державності
Шановні жителі Валківської громади, прийміть щирі вітання з нагоди Дня Української Державності! Символічно, що це благословенне свято ми відзначаємо в День хрещення Київської Русі-України. День Української Державності - це можливість для кожного з нас згадати історію своєї країни. За свою державність українці боролися завжди - мужньо, відчайдушно, до останнього. Продовжуємо це робити й зараз, кожен на своєму фронті. Це день, коли ми віддаємо шану нашим волелюбним предкам, які боролися за свободу і незалежність України, і всім, хто зараз бореться на фронті. Це день, коли ми об’єднуємося й висловлюємо свою вірність Україні. З Днем Української Державності! Честь і слава Героям! Слава Україні! Валерій Скрипніченко, Валківський міський голова.10:58 15.07.2024