Дата: від до Скинути

Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники культури і майстри народного мистецтва

Як і в багатьох інших сферах нашого повсякденного життя, спочатку коронавірусний карантин, а потім широкомасштабна російська військова агресія внесли свої корективи у роботу закладів культури громади. Але попри все ця робота триває. Переформатувавши її під реалії сьогодення, наші культпрацівники і самодіяльні артисти знаходять можливості для спілкування з шанувальниками народної творчості: в он-лайн режимі проводяться творчі конкурси і фестивалі, а відеовиступи наших митців набирають у соцмережах багатотисячну кількість переглядів, стаючи популярними далеко за межами не тільки громади й області, а й України.

14:37 09.11.2023

Трагічна звістка про загибель ще одного нашого воїна-земляка – Корсуна Євгенія Васильовича сумом і біллю огорнула Валківську громаду.

Євгеній Корсун  народився 1-го грудня 2000 року у місті Люботин Харківського  району. Згодом його родина переїхала на Валківщину - до села Олександрівка. Саме тут і пройшли дитячі та юнацькі роки Євгенія.

13:37 08.11.2023

Сучасні ноутбуки для облаштування комп’ютерного класу в Сніжківському ліцеї сьогодні отримав відділ освіти Валківської міської ради.

Як повідомив начальник відділу освіти Іван Горошко, найближчим часом має надійти ще й мультимедійний проектор теж для цього ж класу.

14:16 06.11.2023

У переддень свого професійного свята працівники служб соціального захисту Валківщини приймали поздоровлення від Валківського міського голови Валерія Скрипніченка та народного депутата України Юлії Світличної.

У першу неділю листопада в Україні відзначається День працівників соціальної сфери, фахівців, на яких покладена дуже відповідальна місія – дбати про людей з непростою долею, допомагати їм долати життєві труднощі, додавати віри і впевненості у завтрашньому дні.

20:51 04.11.2023

Валківська МТГ – у числі 10 територіальних громад країни, відібраних для участі у пілотному проєкті з планування відновлення на місцевому рівні.

Дві територіальні громади Харківщини візьмуть участь у пілотному проєкті щодо їх відновлення – повідомила голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, яка взяла участь у форумі з планування відновлення на місцевому рівні, який нещодавно відбувся у Києві.

13:29 02.11.2023