Сьогодні – міжнародний День музеїв.

Валківщина має офіційно три музейні установи – Валківський краєзнавчий музей, музей при Високопільському будинку культури та музей у Губщині. А ще практично кожний заклад освіти має свої маленькі музейні куточки, що зберігають велику історію свого краю.

16:20 18.05.2022

НОВИНИ БЛАГОУСТРОЮ

Працівники благоустрою місцевої служби комунальної власності продовжують роботи з прибирання територій, дробіння гілок, скошування трави, а також розвозять пісок по дитячим майданчикам міста.

16:02 18.05.2022

Олег Синєгубов підписав наказ про заборону на всій території Харківської області продажу алкогольних напоїв з 17 травня до кінця дії воєнного стану.

Попри зниження інтенсивності обстрілів Харкова та відступ окупантів, бойові дії на території області тривають і розслаблятися не варто. Усі громадяни мають бути свідомими і відповідальними.

09:54 18.05.2022

Сьогодні - Європейський День парків. Як його відзначили у громаді.

Валківська громада житиме і щогодини ставатиме кращою. Доказом тому є сьогоднішній день, коли відзначають Європейський День парків. Саме сьогодні, незважаючи на війну та тривогу, що не покидає багатьох, у Кобзарівці облаштували місце відпочинку.

15:16 13.05.2022

АТ «Харківгаз» та мешканці Харківської області продовжують співпрацювати для Перемоги

Протягом останніх двох тижнів фахівці АТ «Харківгаз» провели масштабні ремонти газорозподільної системи, яку кілька місяців намагався знищити окупант. Завдяки наполегливості газовиків та підтримці родин Харківської області, довгоочікуваний природний газ знов надходить в понад 2 тисячі будинків українців. Все це можливо завдяки єдності наших громадян.

10:49 13.05.2022